سال «مهار تورم و رشد تولید» گرامی باد
سه شنبه 16 خرداد 1402 EN
  • 1402/01/22 - 17:10
  • تعداد بازدید خبر : 566
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی سراجه قم

رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران به همراه معاونین و رئیس حراست نفت مناطق مرکزی ایران از منطقه عملیاتی سراجه قم بازدید به عمل آوردند.

 
 
رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران به همراه معاونین و رئیس حراست نفت مناطق مرکزی ایران از منطقه عملیاتی سراجه قم بازدید به عمل آوردند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفت مناطق مرکزی ایران؛ در این بازدید که روز دوشنبه 21 فروردین 1402 انجام شد، امیرمصطفی حقانی رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران  ضمن بازدید میدانی از بخش های مختلف این منطقه به حساسیت های موجود اشاره و تاکید نمود نسبت به تسریع و تهیه موارد مورد نیاز در راستای صیانت از تأسیسات و اماکن موجود و پیگیری مطالبات مقام عالی وزارت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوصی موضوع ناترازی گاز و موضوعات حاکمیتی شرکت ملی نفت ایران بمنظور تامین انرژی پایدار اقدامات لازم صورت پذیرد.
 
وی در این بازدید ضمن گفتگو با مهندس سید حسین موسوی رئیس منطقه عملیاتی سراجه قم از تلاش های شبانه روزی کارکنان این منطقه تقدیر و تشکر نمود.
 
حسین نیکی اکبری رئیس حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز گزارشی از وضعیت تاسیسات منطقه و اقدامات حراستی مرتبط با ارتقای امنیت و صیانت از تاسیسات و کارکنان ارائه نمود.
 
وی با بیان اینکه منطقه عملیاتی سراجه قم یکی از مهم ترین تامین کننده های راهبردی و پشتیبان شبکه توزیع گاز کشور می باشد از حمایت های حراست شرکت ملی نفت ایران در توجه به مسائل نفت مناطق مرکزی ایران تشکر نمود.
 
پس از این بازدید هیئت همراه به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف شدند .
 
  • گروه خبری : خبر,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15626
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید