سال «مهار تورم و رشد تولید» گرامی باد
سه شنبه 16 خرداد 1402 EN
  • 1401/12/29 - 22:15
  • تعداد بازدید خبر : 980
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
همزمان با آغاز سال 1402

رسانه آنلاین نمایش فیلم و سریال شرکت نفت مناطق مرکزی ایران آغاز به کار کرد

متن صوتی

همزمان با آغاز سال 1402 و با پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، رسانه آنلاین پخش نمایش فیلم و سریال با عنوان اختصاصی نما و با ارایه خدمات جامع تلویزیون اینترنتی و سامانه مدیریت محتوی ویژه کارکنان شرکت ، راه اندازی شد.


همزمان با آغاز سال 1402 و با پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، رسانه آنلاین پخش نمایش فیلم و سریال با عنوان اختصاصی نما و  با ارایه خدمات جامع تلویزیون اینترنتی و سامانه مدیریت محتوی ویژه کارکنان شرکت ، راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در این پلتفرم که با نام اختصاری "نما" و دامین اختصاصی و نیز لوگوی اختصاصی نفت مرکزی فعالیت می کند ، فیلم و سریال های روز برای گروه های سنی مختلف نمایش داده می شود.

بر اساس این گزارش  همکاران با دریافت پیامک حاوی لینک icofcmedia.ir و با مراجعه به سایت مربوطه و ثبت شماره همراه به صفحه اختصاصی خود وارد می شوند.

این گزارش می افزاید ، از خدمات این پلتفرم می توان به امکان برگزاری دوره های آموزشی کارکنان و خانواده های آنان به صورت آفلاین اشاره کرد تا ضمن کاهش هزینه های آموزشی مبتنی بر یادگیری خانواده ها باعث افزایش بهره وری کارکنان با استفاده از آموزش همیشه در دسترس باشد. همچنین دارا بودن سرویس سرویس تبلیغاتی ، جهت اطلاع رسانی و تبلیغات در بنر اختصاصی و پخش تیزر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قبل از فیلم و سریال ها از مشخصات این پلتفرم به شمار می رود.

 

  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 15608
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید