سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ EN

اخبار > فرزند یکی از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران رتبه سوم کنکور سراسری هنر را به خود اختصاص داد  چاپ        ارسال به دوست

رتبه سوم کنکور هنر خانم نگار علی محمدی,
فرزند یکی از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران رتبه سوم کنکور سراسری هنر را به خود اختصاص داد

نگار علی محمدی فرزند یکی از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در کنکور سراسری امسال رشته هنر ، رتبه سوم را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، خانم فرانک حمیدی کارشناس ارشد اداره پژوهش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مادر نفر سوم کنکور سراسری هنر با بیان زمینه های علاقمندی فرزندش به هنر اظهار داشت : علاقمندی به مقوله هنر از سال دوم راهنمایی و با برگزاری کارگاه طراحی صنعتی توسط یکی از معلمانش در وی ایجاد شد. به دنبال این علاقمندی در دوران دبیرستان به صورت هدفمند در پی آن بود که در رشته طراحی صنعتی ادامه تحصیل دهد و اکنون نیز تصمیم به ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران دارد.

وی افزود : تحصیلات دوران دبیرستان فرزندش رشته ریاضی و فیزیک است و پس از اخذ دیپلم ، با حضور در آموزشگاهی ، مراحل فراگیری دروس رشته هنر را کسب کرد و پیش دانشگاهی هنر را اخذ نمود.

بر اساس این گزارش : خانم حمیدی درباره میزان ساعات مطالعه و سبک و سیاق برای آماده سازی کنکور سراسری تصریح کرد: فرزندم در دوران آمادگی کنکور خود را ملزم به رعایت برنامه خاصی نمی کرد و بر حسب حوصله و علاقه ، پیگیر مطالعه بود .

این گزارش می افزاید : خانم نگار علی محمدی همچنین به دیگر عرصه های هنر از جمله موسیقی ، تئاتر و سینما ی معناگرا و هنر و تجربه علاقه داشته و چهار سال به تمرین ساز ویلون پرداخته است. همچنین بزرگترین تفریح و سرگرمی وی کتاب خواندن است و مشتری دائمی نمایشگاه های بین المللی کتاب است. در حوزه ادبیات نیز در المپیاد ادبی نیز شرکت کرده است.

 


١٤:٣٧ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٨٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده