سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ EN

اخبار > پیام تبریک مدیران روابط عمومی وزارت نفت ، به مناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیران روابط عمومی وزارت نفت ، به مناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی

مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نفت و رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ، در پیامهای جداگانه ای به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ، این روز را به مجموعه کارکنان شاغل در این حوزه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بخشی از پیام تبریک کسری نوری مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت آمده است: .روابط عمومی نوین رکن بنیادین نظام ارتباطی و اطلاع‌رسانی است که با عبور از رویکردهای روزمره و کم اثر با استفاده از دستاوردها و ابزار مدرن فناوری اطلاعات و امکانات تحول یافته، اهداف و برنامه‌های سازمان متبوع را پیگیری می‌کند و با هنر و دانش و خلاقیت، آنها را در معرض آگاهی و داوری آحاد جامعه قرار می‌دهد.امروز خوشبختانه هنر هشتم گستره وسیعی از دانش، هنر، تخصص، آگاهی و دانایی را به کار می‌گیرد و با نقش‌آفرینی خود چونان مغز اندیشنده، نیروی محرکه سازمان آن را ارتقا می‌بخشد. مسلم است که جایگاه آن با توجه به تنوع، تکثر و کارایی شگفت‌انگیز عصر ارتباطات و فضای مجازی، مهم‌تر و برجسته‌تر می‌شود. با تبریک این روز فرخنده به همه تلاشگران و کنشگران عرصه روابط‌عمومی، توفیق همکاران ارجمند را در اعتلای هرچه بیشتر این هنر و دانش پیشرو از خالق یکتا خواستارم.

بر اساس این گزارش در پیام تبریک محمد ناصری رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران نیز آمده است : اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش بی دریغ یکایک همکارانی که با حسن نیت در این عرصه خطیر یاریمان می کنند ، توفیق روزافزون و اعتلای نام ایران عزیز را از درگاه خداوند منان مسئلت می دارم. این روز بهانه ای است برای ارج نهادن به آنان که با بهره گیری از هنر ، مهارت و دانش ، نقشی نو در عرصه های ارتباطی می زنند و فضایی سالم و به دور از غرض ورزی های ناصواب را برای خلق تعاملات چندسویه میان مردم و سازمان پدید می آورند. روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ، در بیش از نیم قرن حیات خود تا به امروز ، آغازگر راهی بوده است که هدف غایی آن انتقال درست و شفاف اطلاعات به مخاطبان درون و برون سازمانی است ، در عصری که عصر ارتباطات می نامندش و در صنعتی سترگ که بدون شک حیات اقتصادی کشورمان را رقم می زند.امروز که فناوری به خدمت ارتباطات در آمده است و وجود شبکه های اجتماعی ، فصلی نو در تحقق آرمانهای پیش روی دانش ارتباطات گشوده است ، فرصت را غننیمت شمرده و با تمام توان در مسیر دستیابی به هم افزایی دانش ارتباطی و خلق فرصت های نو برای سازمان معظم نفت گام برخواهیم داشت.


١٣:٥١ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٣٩١    /    تعداد نمایش : ٥٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده