سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وب سایت برتر شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران شد  چاپ        ارسال به دوست

پس از ارزیابی‎های فنی و محتوایی

وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وب سایت برتر شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران شد

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران پس از ارزیابی‎های فنی و محتوایی وب سایت های شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران, وب شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به ترتیب جایگاه اول و سوم را به خود اختصاص دادند.

این گزارش می افزاید رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر ضرورت ارتقاء سطح اطلاع رسانی پایگاه های اینترنتی، گفت: در این رابطه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به صورت دوره ای اقدام به ارزیابی فنی و محتوایی وبسایت ۲۲ مجموعه و شرکت تابعه نفت کرده است که در هر دوره سه وبسایت به عنوان وبسایت های برتر انتخاب می شوند.

محمد ناصری تصریح کرد: در این دوره از ارزیابی های صورت گرفته بر اساس ۱۵ محور و استاندارد تعیین شده، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت مهندسی و توسعه نفت به صورت مشترک جایگاه نخست را به خود اختصاص دادند؛ شرکت نفت و گاز پارس و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز به ترتیب حائز رتبه دوم و سوم شدند.

وی با بیان اینکه ارزیابی های دوره ای وبسایت شرکت های تابعه سبب ایجاد رقابت مثبت و ارتقاء سطح کیفی طراحی وب و استاندارهای محتوایی و فنی می شود، افزود: پیش از ارزیابی وب‎سایت ها، محورهای مورد تاکید در روند ارزیابی به صورت کتبی به اطلاع شرکت ها می رسد و آنها فرصت کافی برای ارتقاء فنی و محتوایی پایگاه های اینترنتی خود را دارند.

به گفته ناصری، روند ارزیابی کاملا شفاف و توسط کارشناسان با نهایت دقت و نکته سنجی انجام شده است، ضمن اینکه کمی و کاستی های هر وبسایت به منظور اطلاع رسانی و رفع آن به صورت کتبی و با توضیحات مکفی به روابط عمومی های شرکت های تابعه اعلام شده است.

بر اساس این گزارش بنا به برنامه ریزی و تصمیمات متخذه مقرر شده، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در راستای تحقق دولت الکترونیک، اهداف اطلاع رسانی مناسب و ارتباط تعاملی با مخاطبان به صورت دوره ای نسبت به ارزیابی پایگاه های اطلاع رسانی فارسی و انگلیسی شرکت های تابعه اقدام کند که تاکنون سه دوره از آن برگزار شده است.

گفتنی است، به زودی در نشستی با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران از شرکت های برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

 


١٣:٥٧ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٤٧٢    /    تعداد نمایش : ٧٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده