سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > برگزاری تورهای روانشناسی در راستای پیشگیری از مشکلات رفتاری  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری تورهای روانشناسی در راستای پیشگیری از مشکلات رفتاری

تورهای روان شناسی و مشاوره ای برای همکاران شاغل در مناطق عملیاتی و خانواده های آنها برای آگاه سازی و رفع مشکلات احتمالی و پیشگیری از معضلات رفتاری در خانواده ها برنامه ریزی شده است که با اجرای آن زمینه ساز انگیزه بیشتر و تقویت روحیه کاری همکاران خو اهد شد.

جلال چاووشی فر رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در جلسه هم اندیشی روابط کار و مددکاری اجتماعی که به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد ، با اعلام این مطلب و با اشاره به فرایندهای مددکاری اجتماعی و تسهیل وام های ضروری اظهار داشت: تمام توان خود را در راستای بهبود و تسهیل فرآیندهای مربوط به درخواست وام های ضروری، مصوبه هیات مدیره، بلاعوض و مسکن را به کار گرفته ایم.

به منظور تسریع در فرآیند بررسی پرونده ها و دقت در تصمیم گیری
سامانه الکترونیکی ثبت درخواست مددکاری اجتماعی کارکنان صنعت نفت راه اندازی فراگیر شد

طیبه خیرخواه رئیس مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، از فعالیت فراگیر و گسترده سامانه الکترونیکی ثبت درخواست مددکاری اجتماعی کارکنان صنعت نفت خبر داد و تقویت ، آموزش نیروهای این واحد در راستای روند رسیدگی به درخواست های مددجویان ، تسریع فرآیند بررسی پرونده ها و دقت در تصمیم گیری را امری ضروری برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، ناصر شریفات رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی بر ضرورت تعامل ، ارتباطات مستمر و برنامه های آموزشی جهت کارکنان مددکاری اجتماعی در سطوح ستادی و عملیاتی تاکید کرد و آنرا گام موثری برای رفع مشکلات احتمالی سامانه داتست .

این گزارش می افزاید : نشست هم اندیشی روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور رئیس و کارشناسان روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران ، روسا و کارشناسان اداره روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب به مدت دو روز برگزار شد.

 


١٢:٠٥ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٧٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده