سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > تأمین نيازهای روحی كاركنان باعث افزايش بهره‌وری سازمان می شود  چاپ        ارسال به دوست

مهندس حاتمي در بيست و چهارمين نشست شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت اظهار داشت؛

تأمین نيازهای روحی كاركنان باعث افزايش بهره‌وری سازمان می شود

معنویت و آموزه‌های دینی باعث آرامش، ثبات شخصیت و اطمینان قلبی انسان‌هاست و افرادی که در شرایط سخت‌کاری و دوری از خانواده قرار دارند این نیاز بیشتر به چشم می‌آید که با کسب فیض و نور معنویت شرایط سخت برای آن‌ها قابل‌تحمل می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت نفت مناطق مركزي ايران؛ مهندس رامین حاتمی در بيست و چهارمين نشست شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت كه در 16 مهرماه به ميزباني شركت نفت مناطق مركزي ايران برگزار شد، به شرایط سخت‌کاری در اين صنعت اشاره و افزود الزامات حضور در مناطق عملیاتی و دوری از خانواده برای کارکنان صنعت نفت انکارناپذیر بوده و در همين راستا و با شرایط سخت‌کاری، مشکلات و آلام روحی را برای افراد در پی دارد که برای تخفیف و کاهش این رنج‌ها هیچ درمانی گواراتر از نور ایمان و اتصال به منبع لایزال الهی به قلوب سکینه و اطمینان نمی‌بخشد و حضور روحانیت معزز در مناطق و در جمع همکاران مي تواند فضای معنوی را ایجاد ‌نماید.

مديرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در ادامه جلسه به گستردگی مناطق عملیاتی، تنوع جغرافیایی و فرهنگی مناطق تحت پوشش اين شركت اشاره نمود و اظهار داشت: مأموریت کاری حیاتی اين شركت جهت تأمین بخش اعظم گاز مصرفی و موردنیاز کشور را مهم ارزيابي كرد و بر لزوم توجه به نیازهای کارکنان شاغل این مناطق تأکید و گفت: توجه به نیازهای معنوی و فرهنگی در رأس آن‌ها قرار دارد. به‌طوری‌که تأمین نيازهاي معنوي و تقويت روحيه كاركنان باعث افزايش بهره‌وری و پيشبرد هر چه‌بهتر اهداف سازمان خواهد شد.

اين گزارش می‌افزاید؛ بيست و چهارمين نشست شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت با حضور دبير شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت، روسا و دبيران شوراهاي شرکت‌های تابعه و نيز روساي قرارگاه‌های فرهنگي و رابطين محترم مناطق دهگانه كشوري به ميزباني شركت نفت مناطق مركزي ايران روز دوشنبه شانزدهم مهرماه برگزار شد. در این نشست حاضران به بررسي آخرين پیش‌نویس دستورالعمل اجرايي روحانيون و شوراي اقامه نماز صنعت نفت، آمار روحانيون و رابطين فرهنگي و تعداد شهرک‌های مسكوني صنعت نفت پرداختند. در اين جلسه دكتر حسيني مسئول آموزش روحانيون صنعت نفت، پايان طراحي سامانه الكترونيكي جمع‌آوری اطلاعات ائمه جماعات و رابطين فرهنگي در سطح وزارت نفت را اعلام كرد و عنوان داشت: به‌محض ابلاغ اين موضوع به رابطين مناطق سامانه مذكور در دسترس و قابل بهره‌برداری می‌باشد.

بر اساس این گزارش دکتر احمد مجیدی دبير شوراي فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت ضمن تقدير از مساعدت‌های مدیرعامل اين شركت اظهار اميدواري كرد با پيگيري مداوم جلسات هم‌اندیشی و ارائه گزارش‌های ٤٥ روزه در اين جلسات می‌توان به بهبود عملكرد شوراها در مراكز ستادها و همچنين مناطق عملياتي كمك شاياني نمود. در این جلسه همچنین دكتر مجيدي طي احكامي جداگانه «حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شيخ مسلم نوري» را به سمت مسئول امور روحانيون ستاد اقامه نماز شركت ملي نفت ايران و «حجت‌الاسلام‌والمسلمین كاظم غلام حضرت حجت» را به سمت رابط فرهنگي و مسئول امور روحانيون منطقه ٩ صنعت نفت منصوب نمود.

 


١٤:٥٩ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦١٥    /    تعداد نمایش : ٥٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده