سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ EN

اخبار > نوسازی تجهیزات و استفاده از فناوری های نوین HSE در زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

نوسازی تجهیزات و استفاده از فناوری های نوین HSE در زاگرس جنوبی
نوسازی تجهیزات و استفاده از فناوری های نوین HSE در زاگرس جنوبی

مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در جلسه هماهنگی رؤسای ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل ستاد و مناطق عملیاتی این شرکت بر نوسازی تجهیزات و استفاده از فناوری های نوین در حوزه HSE تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس حمید ایزدی مدیرعامل این شرکت، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل گفت: با افزایش سن کارکنان و عمر تاسیسات، نقش HSE و مسئولیت آن در حفظ آرامش و ارتقاء ایمنی بیشتر می شود.

وی، با اشاره به عملکرد مطلوب و قابل قبول ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و تاکید بر عملگرایی، ادامه داد: باید از شعار زدگی دوری کرد و در عمل هر آن چیزی را که به ایمن سازی سازمان بر می‎گردد، انجام داد.

ایزدی، فراهم آوردن محیطی ایمن برای منابع انسانی که سرمایه های اصلی سازمان هستند را ضروری دانست و تمرکز بر انجام کار حرفه ای و تخصصی، شایسته سالاری، هماهنگی و همسویی با مدیران و رؤسای مناطق عملیاتی و مراقبت از سیستم در برابر حوادث را از جمله مسائلی دانست که اداره HSE در انجام مسئولیت های خود باید به آنها توجه ویژه داشته باشد.

مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با اشاره به جایگاه HSE و ارتباط آن با تمامی مدیریت ها و ادارات، گفت: اداره ایمنی و بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل بازوی توانمندی برای ارتقاء سلامت سازمان است.

وی، در پایان، بهنیه سازی چارت سازمانی، نوسازی و بهسازی تجهیزات و ماشین آلات، برقراری ارتباط مؤثر با سایر سازمانهای مرتبط، حضور در برنامه های مهم HSE در سطح کشور، بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی، استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر، تمرکز بر پیشگیری از حوادث و ... را از جمله موارد مهم در حوزه HSE دانست و گفت باید برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کرد.
همچنین سرپرست ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، گفت: تلاش می کنیم سال آینده حوادث را به صفر نزدیک نماییم.

مهندس علیرضا امینی، ضمن تقدیر از حمایت های مدیرعامل در پیاه سازی سیستم های نوین در حوزه HSE، اظهار داشت: با اجرای مهندسی HSE سال آینده شاهد پیشرفت هایی در حوزه های محیط زیست، بهداشت، پدافند غیرعامل و ... خواهیم بود.

وی، در پایان گفت: امیدواریم با بکارگیری پتانسیل های موجود و استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان، HSE را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

اولین جلسه هماهنگی رؤسا و کارشناسان اداره HSE ستاد و مناطق عملیاتی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با حضور مدیرعامل این شرکت در شیراز برگزار شد.

 


٠٨:٤١ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده