سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨ EN

اخبار > اعلام آمادگی نفت و گاز شرق در استفاده از توان فنی و مدیریتی مجموعه پارک های علم و فناوری  چاپ        ارسال به دوست

اعلام آمادگی استفاده  از توان فنی و مدیریتی مجموعه پارک های علم و فناوری
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اظهار داشت:

اعلام آمادگی نفت و گاز شرق در استفاده از توان فنی و مدیریتی مجموعه پارک های علم و فناوری

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به فشارهای اقتصادی حاکم بر کشور، بها دادن به پروژه های تحقیقاتی حوزه انرژی را مهم دانست و در این خصوص علاوه بر اعلام آمادگی جهت بهره گیری از توان فنی و مدیریتی مجموعه پارک های علم و فناوری خواستار تمرکز بر رفع نیازهای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شد.

مهندس سید ابوالحسن محمدی در جلسه هم اندیشی و هم افزایی که با حضور مدیران و کارشناسان پارک علم فناوری در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد ، بر لزوم تسهیل فرایندها و تعاملات بین این شرکت و شرکت های فناور تخصصی حوزه انرژی پارک علم و فناوری خراسان رضوی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس محمدی با ارئه توضیحاتی در خصوص جایگاه این شرکت افزود: مخازن گازی تحت پوشش این شرکت تنها مخازن گازی در شمال شرق کشور است و از حیث تولید انرژی مورد نیاز استان های شمالی بسیار حائز اهمیت است.

بر اساس این گزارش، دکتر قنبری رئیس پارک علم فناوری خراسان رضوی با معرفی توانمندی های مجموعه پارک علم و فناوری خراسان رضوی اظهار داشت: پارک علم فناوری خراسان رضوی اولین مرکز رشد تخصصی دارای مجوز قطعی حوزه انرژی در کشور است . همچنین این مجموعه آمادگی جهت رفع نیازهای مختلف سازمانی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق را داراست.

 

 


١٠:٥٨ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٨١٦    /    تعداد نمایش : ٢١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده