سال رونق تولید گرامی باد
دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ EN

اخبار > قهرمانی تیم شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در مسابقات تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  چاپ        ارسال به دوست

قهرمانی تیم شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در مسابقات تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مسابقات تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با قهرمانی تیم زاگرس جنوبی برگزار و به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مسابقات تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور چهار تیم از ستاد و شرکت های تابعه نفت مناطق مرکزی ایران به میز بانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به صورت تیمی و انفرادی در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار شد؛ و در پایان در رده تیمی به ترتیب تیم های بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، نفت مناطق مرکزی ایران و بهره برداری نفت و گاز شرق مقام های اول تا سوم راکسب نمودند .

در رده انفرادی این دوره از مسابقات ، تیر اندازی با تپانچه حسین نصری و مرتضی عرب کوهستانی از شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی مقام های اول و دوم را کسب کرده و شهریار احمدی از شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مقام سوم رسید . در تیر اندازی با تفنگ نیز به ترتیب راعد پرواز از نفت و گاز غرب ، محمد ده بزرگی از نفت و گاز زاگرس جنوبی و رهام افشاری از نفت مناطق مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص داند.

 


١٣:٤٦ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠١٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده