سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > اعتماد به جوانان زمینه ساز تعالی و پیشرفت است  چاپ        ارسال به دوست

مهندس حاتمی در مراسم معارفه فرمانده پایگاه بسیج حضرت ولیعصر (عج) :

اعتماد به جوانان زمینه ساز تعالی و پیشرفت است

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه معارفه فرمانده پایگاه حضرت ولیعصر (عج) این شرکت ، از حضور جوانان ، نشاط ، خلاقیت ، امیدواری و انگیزه خدمت را زمینه ساز تعالی و پیشرفت جامعه برشمرد که این موضوع در قالب فرهنگ بسیجی نهادینه شده است.

مهندس رامین حاتمی در این جلسه که با حضور دکتر فلاح فرمانده بسیج وزارت نفت ، اعضای هیات مدیره و جمعی از اعضای پایگاه بسیج این شرکت برگزار شد ، با تبریک سالروز حماسه 9 دی به عنوان تجلی آگاهی ، بصیرت و نماد همگامی و میثاق ملت با ولایت اظهار داشت : ملت شریف ایران اسلامی در طی حیات پربار انقلاب اسلامی ، سختی ها ، مرارت ها و حماسه های بسیاری از سرگذرانده و در این مسیر با ثبات عقیده بر حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی ماندگار بوده اند که مرهون ایثار ، خودباوری ، آگاهی و ولایمتداری آحاد ممختلف مردم به خصوص حضور پرشور و انقلابی جوانان ، در عرصه های مختلف است .
وی افزود : به پشتوانه همین روحیه ایثار و مقاومت جوانان ، نهال انقلاب نشو و نما داشته و به تناوری و بالندگی رسیده است.

مهندس حاتمی با تقدیر از فرمانده سابق پایگاه بسیج حضرت ولیعصر (عج) شرکت ، تصریح کرد : مهندس صالحی از یادگاران دوران دفاع مقدس و جزو آزادگان سرافراز است و در مدت تصدی این سمت با اخلاق نیکو و پشتکار خود ، منشا خدمات ارزنده ای بود و اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده ، برای وی آرزوی سلامت و بهروزی داریم . همچنین مهندس ابوالحسنی فرمانده جدید این پایگاه نیز از نیروهای فنی ، خوشفکر و دارای روحیه بسیجی است و امیدواریم با همکاری بخشهای مختلف مدیریت و کارکنان ، شاهد تداوم این مسیر و تسری تفکر بسیجی در همه فعالیت ها باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، دکتر محمد علی فلاح فرمانده بسیج وزارت نفت با اشاره به تقارن مراسم معارفه و تکریم فرمانده پایگاه بسیج این شرکت با هفته بصیرت و ضرورت داشتن بصیرت در همه مراحل زندگی اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران در این چهار دهه ، با حضور قاطبه ملت شریف در همراهی با امام و رهبری توانسته فتنه های مختلف داخلی و خارجی را پشت سربگذارد. انقلابی که مورد هجمه دشمنان بوده و هست و در این راه از هیچ راه و ابزاری کوتاهی نکرده اند و هر روز در یک شکل و لباس به تلبیس و مقابله با نظام برخاسته اند ، اما رمز مانایی انقلاب مربوط به تعبیر این کلام تاریخی امام راحل است که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به کشور وارد نشود . بودن در این مسیر ، کشور و نظام را واکسینه نموده و دست یاری خداوند همیشه پشتیبان انقلاب است .

فرمانده بسیج وزارت نفت ضمن تقدیر و تشکر از مهندس صالحی به جهت فعالیت های شایان توجه در دوران تصدی این مسئولیت و آرزوی موفقیت برای مهندس ابوالحسنی اظهار داشت : دلیل موفقیت و جایگاه مطلوب پایگاه بسیج حضرت ولیعصر (عج) در سطح وزارت نفت مرهون همدلی و حمایت مهندس حاتمی مدیر عامل شرکت و همگامی با تفکر بسیجی است .

بر اساس این گزارش:مهندس ابوالحسنی فرمانده پایگاه حضرت ولیعصر (عج) ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیر عامل و فرماندهی بسیج وزارت نفت در انتخاب وی برای این سمت ، به گستره وسیع فعالیت بسیج شرکت اشاره کرد و افزود : گستره حوزه فعالیت بسیج این شرکت شامل 13 پایگاه فعال در ستاد و شرکتهای تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب است که بالغ بر 50 درصد کارکنان عضویت بسیج را دارا هستند. این پایگاه طی سال گذشته فعالیت های مورد نظر خود از جمله برگزاری دوره های آموزشی ، طرح بصیرت ، اردوی خانواده ها و فرزندان ، اخلاق اداری ، حماسه بصیرت و روشنگری ، اردوی راهیان نور و خدمت رسانی به هموطنان زلزله زده سرپل ذهاب با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب را با موفقیت به انجام رسانده است. همچنین مهندس صالحی فرمانده پیشین این پایگاه نیز در سخنان کوتاهی با تقدیر از بسیجیان شرکت ، برای فرمانده جدید این پایگاه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 


١٨:٥٣ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده