سال رونق تولید گرامی باد
دوشنبه ١٤ دی ٢٠١٩ EN

اخبار > بازدید نوروزی جمعی از خانواده ‌های کارکنان از مناطق عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  چاپ        ارسال به دوست

بازدید نوروزی جمعی از خانواده ‌های کارکنان از مناطق عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
بازدید نوروزی جمعی از خانواده ‌های کارکنان از مناطق عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

جمعی از خانواده های کارکنان شاغل در شركت نفت مناطق مركزي ايران ضمن بازدید از مناطق عملیاتی با نحوه فعالیت و شرایط محیط کاری کارکنان آشنا شدند.

‎به گزارش روابط عمومی به نقل از شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب ؛ با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی خانواده ها خصوصا فرزندان و آشنایی با شرایط محیط کاری کارکنان و پدران خود در مناطق عملیاتی، در ایام تعطیلات نوروز از مناطق عملیاتی بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، در سال جارى نیز طبق سنت هر ساله، با آغاز سال نو، مناطق عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران میزبان جمعی از خانواده های کارکنان بود که چند روزی از این تعطیلات را در مناطق عملیاتی حضور پیدا کرده و از نزدیک با نوع کار و ‌فعالیت کارکنان در مناطق عملیاتی و این صنعت پر مخاطره آشنا و تعطیلات سال نو را در کنار عزیزان همکار سپری نمودند.

این گزارش می افزاید طی این بازدید برنامه های متنوعی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده ها در نظر گرفته و اجرا شد، از جمله این برنامه ها می توان به بازدید از تاسیسات و چاههای نفت و گاز، بازدید از کارگاه خدمات فنی درون چاهی و واحدهای تعمیراتی، آشنایی با اصول ایمنی و حفاظت فردی و تاسیسات و نیز بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری اطراف مناطق عملیاتی اشاره نمود.

شايان ذكر است خانواده ها در گفتگو با روابط عمومی با استقبال از برنامه هاي فوق، رضايت خود را از برگزاري چنين برنامه هايي اعلام كردند.

 

 


١٥:٤٢ - شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٢٩٦٥    /    تعداد نمایش : ٦٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده