سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ EN

اخبار > کمیته بحران در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل شد  چاپ        ارسال به دوست

به منظور بررسی راهکارهای مقابله با تبعات زلزله غرب کشور

کمیته بحران در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل شد

به منظور بررسی راهکارهای مقابله با تبعات زلزله غرب کشور ، اعضای کمیته بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران متشکل از مدیر عامل ، مدیر برنامه ریزی ، مدیر تولید ، مدیر فنی ، مدیر مهندسی و ساختمان ، رئیس ایمنی ، بهداشت و محیط زیست ، رئیس روابط عمومی ، رئیس حراست ، رئیس مخابرات و رئیس اداره حفاری و به صورت ویدئو کنفرانس با شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، تشکیل جلسه دادند .

مهندس علیرضا عیدک زاده رئیس ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در ارتباط با تشکیل کمیته بحران و مجموع فعالیت های صورت گرفته طی شب گذشته تا کنون در منطقه غرب کشور و در تاسیسات این شرکت اظهار داشت : پس از وقوع زلزله در غرب کشور و با توجه به اینکه محدوده کاری شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از توابع این شرکت در کانون زلزله قرار دارد ، کمیته ستاد بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در همان دقایق پس از زلزله تشکیل شد . در منطقه عملیاتی نفت شهر واقع در استان کرمانشاه نیز که کانون زلزله محسوب می شود ، به منظور رعایت مسائل ایمنی و مقابله با تبعات پس لرزه های این حادثه ، چاههای نفت شهر از مدار خارج و کارخانه نمکزدایی نیز متوقف نمودیم.

وی افزود :تولید میدان گازی تنگ بیجار به عنوا تامین کننده خوراک پالایشگاه گاز ایلام تا آغاز دوباره فعالیت این پالایشگاه متوقف است و این آمادگی وجود دارد که پس از در مدار قرار گرفتن پالایشگاه ایلام ، تولید گاز در این میدان هم از سرگرفته می شود. همچنین  با اقدامات به موقع و از مدار خارج کردن چاههای نفتی و گازی این شرکت در غرب کشور ، هیچگونه حادثه و تلفات انسانی نداشته ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در جلسه کمیته بحران که در ستاد تهران برگزار شد ، اعضای کمیته به بررسی راهکارهای ایمنی و مقابله با پس لرزه های احتمالی پرداختند که با کاهش این پس لرزه ها ، تاسیسات نفتی و گازی به فعالیت خود ادامه خواهند داد. همچنین با دستور ویژه مهندس حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، همکاران شرکت بهره برداری نفت وگاز غرب و مناطق عملیاتی تنگ بیجار و نفت شهر آماده خدمت رسانی به ساکنان روستاهای اطراف این منطقه هستند.

 


١٢:٢٨ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده