سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧ EN

اخبار > مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب

مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  در  حکم انتصاب مهندس غلامرضا نصیرایی به عنوان مدیر تولید با اشاره به شایستگی و تجارب وی و با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت تولید در استمرار تولید نفت و گاز اولویت های ابلاغی برای این مدیریت بر اساس نظارت عالیه بر تولید مستمر از میادین فعال و تحقق اهداف تولید تکلیفی با رعایت اصل تولید صیانتی ، آسیب شناسی و اصلاح فرآیندهای تولید با هدف تسریع در انجام فعالیت ها و برنامه ریزی انجام تعمیرات اساسی و پیشگیرانه و استقرار سیستم هوشمند تعمیرات و نگهداری جهت جلوگیری از بروز وقفه در عملیات تشریح شده است.

بر اساس این گزارش از دیگر بندهای مصرحه در این حکم توجه ویژه به حوزه ایمنی ، یهداشت و محیط زیست و صیانت از سرمایه های ارزشمند انسانی و تجهیزاتی ، هماهنگی و تعامل اثربخش با مدیریت نظارت بر تولید شرکت ملی نفت ایران و سایر سازمانهای ذیربط و ارتباط و تعامل مستمر با مدیران عامل و عملیات شرکتهای تابعه به منظور تعیین و اولویت بندی نیازها و پیگیری رفع آنها اشاره شده است.

این گزارش می افزاید : مهندس حاتمی در این حکم انتصابی خواستار پیگیری موارد مرتبط با کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی با نگرش رفع مشکلات و دغدغه های همکاران و خانواده های ایشان بوده و همچنین بهره مندی از نیروی انسانی متعهد و توانمند و توجه به آموزش ، توسعه و حفظ انگیزه و نشاط سازمانی آنان را در اولویت های این مدیریت قرار داده است. مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، از زحمات مهندس علیرضا ترنج زرد مدیر سابق تولید این شرکت در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر به عمل آورده و برای ایشان آرزوی موفقیت درمراحل مختلف زندگی و مسئولیت های آتی دارد .

شایان ذکر است : مهندس غلامرضا نصیرایی مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نفت از دانشگاه هریت وات و 29 سال سابقه کاری در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است . از تجارب کاری وی می توان به فعالیت در مهندسی بهره برداری ، مهندسی تقویت فشار و تزریق گاز ، مهندسی راه اندازی ، مهندسی گاز و گاز مایع ، پروژه های جمع آوری گازهای همراه ، پروژه های تزریق گاز و پروژه های احداث کارخانجات جدید گاز و گاز مایع اشاره کرد.از آخرین سمت سازمانی ایشان میتوان به معاون مدیر تولید ( تقویت فشار و تزریق گاز ) اشاره کرد.

 

 

 


٢٠:٠٤ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١١٠    /    تعداد نمایش : ١٤٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده