سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ EN

اخبار > تاکید بر بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یک ضرورت ملی  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه سیستم مدیریت یکپارچه مطرح شد

تاکید بر بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یک ضرورت ملی

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه بازنگری مدیریت/سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر نقش و جایگاه بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یک ضرورت ملی تاکید کرد.

مهندس رامین حاتمی در این جلسه پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001)، انجام ممیزی داخلی توسط همکاران آموزش دیده و فعالان IMS با همکاری مدیریت منابع انساني را مورد تاکید قرار داد.

وی درباره ارتقاء و تربیت تیم ممیزی شرکت تصریح کرد : در راستای ارتقاء و تربیت تیم ممیزی شرکت بایستی از ظرفیت و پتانسیل آموزشی به منظور انجام ممیزی داخلی استفاده شود . همچنین ارزیابی و پایش فعالیت ها ، انجام و اقدامات مراقبتی در راستای جلوگیری از انحراف احتمالی از برنامه ها از دیگر کارهای پیش رو هست.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، بازنگری مدیریت/سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) با هدف بررسی عملكرد سيستم مدیریت یکپارچه وتصميم گيري در راستاي بهبود عملكرد آن تشکیل شده است که با تمرکز بر مواردی همچون استراتژی های حاصل از جلسات کمیته بازنگری اهداف کلان ، خط مشی ، اهداف كلان بر اساس خط مشي سازمان، وضعیت اهداف و برنامه ها ، وضعیت فرآیندها ، پایش و تجزیه و تحلیل فرآیندها ، ممیزی داخلی ، وضعیت اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه و مميزي خارجي تمرکز دارد .

بر اساس این گزارش : از دیگر مواردی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت می توان به پایش و اندازه گیری رضايتمندي مشتري ، شاخص عملکرد HSE ، عملکرد تامین کنندگان برون سازمانی ، اثربخشی ریسک ها و فرصت ها ، پوشش رعایت الزامات قانونی و مقرراتی ، مشارکت کارکنان و اقدامات پيشنهادي جهت بهبود عملکرد سیستم اشاره کرد.

 


١٥:١٢ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣١٥    /    تعداد نمایش : ٨٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده