سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ EN

اخبار > بازدید نوروزی جمعی از خانواده‌های کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از مناطق عملیاتی  چاپ        ارسال به دوست

خبر/گزارش تصویری

بازدید نوروزی جمعی از خانواده‌های کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از مناطق عملیاتی

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران همزمان با آغاز سال نو جمعی از خانواده های کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با حضور در این مناطق نوروز باستانی را جشن گرفتند.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در تشریح این خبر گفت : این برنامه هر ساله با هدف آشنایی خانواده ها با شرایط محیط کار همسران و پدران خود در مناطق عملیاتی و همچنین افزایش روحیه کارکنان و ایجاد رضایتمندی برگزار می شود.

وی، ادامه داد: در سال جارى نیز با حمایت های مدیریت شرکت و طبق سنتی هرساله، خانواده های کارکنانی که تعطیلات نوروز را در مناطق عملیاتی حضور دارند، به این مناطق اعزام میشوند ؛ تا ضمن آشنایی با نوع کار در مناطق عملیاتی، تعطیلات سال نو را در کنار هم باشند.

مهندس امیررضا دوران، گفت: امسال مناطق عملیاتی نار و کنگان، پارسیان و آغار و دالان میزبان خانواده های کارکنان شاغل در این مناطق می باشند.

وی، ضمن اشاره به رضایتمندی خانواده ها از برگزاری چنین برنامه هایی، ادامه داد: آموزش امداد در خانه و آتش نشانی ،آموزش آشپزی و بازدید از طبخ غذا در آشپزخانه های منطقه، بازدید از تاسیسات ، بازدید از مجموعه های گردشگری ، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری جشن، بازدید از بازار عسلویه، طبیعت گردی و قایق سواری در خلیج فارس از جمله برنامه هایی هست که در منطقه عملیاتی پارسیان برای خانواده های کارکنان برگزار می شود.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، افزود: زیارت اماکن مذهبی از جمله امام زاده شهید(ع) ، بازدید از اماکن تاریخی شهرستان فیروزآباد، نمایش فیلم های روز سینما ، برگزاری مراسم جشن، مسابقات ورزشی، مسابقه کتابخوانی، بازدید از تاسیسات، بازدید از سد سلمان فارسی و بازدید از جاذبه های توریستی شهرستان لامرد از جمله برنامه هایی هست که در منطقه عملیاتی آغار و دالان برای کارکنان و خانواده های آنها برگزار می شود .

دوران، همچنین با اشاره به اینکه منطقه عملیاتی نار و کنگان نیز میزبانی خانواده های کارکنان را عهده دار می باشد، افزود: برگزاری جشن ، بازدید از تاسیسات، بازدید از نقاط تاریخی و گردشگری بنادر سیراف ، کنگان و دیر ، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه هایی هست که برای خانواده های کارکنان انجام می شود.

شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز از پنج منطقه عملیاتی، نار و کنگان، پارسیان، آغار و دالان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت آباد روزانه بیش از دویست میلیون متر مکعب گاز تولید و به مبادی مصرف ارسال می کند.


١٧:٥٢ - چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٣٢٨    /    تعداد نمایش : ١٣٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده