سال رونق تولید گرامی باد
يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨ EN

اخبار > مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

خبر/گزارش تصویری

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مهندس احمد سراجی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی غلامحسین فروغی نیا به عنوان مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با حضور مدیر منابع انسانی و رییس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مدیر عامل ، مدیران و مسئولین شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی مراسم تودیع و معارفه مدیریت منابع انسانی شرکت زاگرس جنوبی برگزار گردید .

در این مراسم مهندس سراجی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ضمن تشکر ویژه خود و مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از زحمات ارزشمند مهندس سید ابوالحسن محمدی در مدت سرپرستی منابع انسانی این شرکت و تبریک به آقای فروغی نیا بعنوان مدیر جدید این مدیریت از وی خواست با حضور مستمر در مناطق عملیاتی بر برطرف نمودن مسائل و مشکلات کارکنان مناطق عملیاتی که به حق در خط مقدم مشغول به کار می باشند اهتمام ویژه نماید و در رسیدگی به مسایل رفاهی، فرهنگی و اجتماعی کارکنان و خانواده آنها تمام تلاش خود را به کار گیرد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از سه شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مرکزیت ستاد شیراز می باشد. این شرکت دارای پنج منطقه عملیاتی به نام های نار و کنگان ، آغار و دالان ، پارسیان ، سرخون ، گشوی جنوبی  که شامل 9 میدان گازی و 2  میدان نفتی فعال می باشد .

 


 

 

 

 

 

 ١٨:٥٣ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٣    /    شماره : ٨٩٣٥    /    تعداد نمایش : ٧٣٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده