سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧ EN

اخبار اصلی


وزارت نفت همسو با توسعه صنعت نفت و گاز، به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش‌های پیرامونی خود نیز توجه داشته و مشکلات و معضلاتی را که مردم بومی با آن روبه‌رو هستند برطرف کرده است.
١٤:١٢ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

تولید روزانه نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با احتساب نفت میدان آذر به بیش از ٢٠٠ هزار بشکه افزایش یافت که این میزان تولید نسبت به آغاز تاسیس شرکت پنج برابر شده است .
١٤:٣٧ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق طی سال ١٣٩٦ در مجموع ١٥ میلیارد و ٢٨٠ میلیون و٩١٧ هزار متر مکعب گاز و ٥٩٤ هزار بشکه میعانات گازی تولید کرده است.
١٣:٥١ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره نفت مرکزی, مدیر عامل و مدیران نفت و گاز غرب و نماینده سازمان حسابرسی جلسه مجمع عمومی سالیانه این شرکت نفت و گاز غرب برگزار شد.
٠٧:٣٢ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره نفت مرکزی, مدیر عامل و مدیران نفت و گاز شرق و نماینده سازمان حسابرسی جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد.
٠٦:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

سال گذشته بیش از ٥٨ میلیارد متر مکعب گاز و ٢٠ میلیون و ٥٠٠ هزار بشکه میعانات گازی و نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تولید شده که ارزش انرژی آنها معادل با ٣٨٥میلیون بشکه نفت است.
١٥:٣١ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده