سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ EN

اخبار اصلی


مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، اهم فعالیت‌های این شرکت را در چارچوب ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور برشمرد.
١٦:١١ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید مطرح کرد :
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در بازدید از شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با اشاره به جایگاه روحیه و تفکر علمی و خلاقیت به عنوان پیش شرط های توسعه صنعتی ، این شرکت را به جهت دارا بودن نیروهای متخصص و جوان شایسته این عنوان دانست.
٠٨:١١ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

گزارش تصویری: بمنظور بررسی چالش های تولید شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نشست مشترک مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در ستاد نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز برگزار شد.
٢١:١٦ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
توسعه میدانهای نفتی در قالب قراردادهای جدید
عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد در قالب پروژه‎های EPC و EPD ، با اعتباری بالغ بر دو هزار و ٢٤٥ میلیارد ریال، با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، به طور رسمی آغاز شد.
١٣:٥٦ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

سعید ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از آغاز تعميرات اساسی منطقه عملياتی تنگ بيجار در سال ٩٨ خبر داد و گفت تعميرات اساسی این منطقه بدون برون سپاری و با همت مهندسان این شرکت در حال انجام است.
١١:٠١ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با همراهی مدیران ارشد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تاسیسات نفتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‎آباد بازدید کردند.
١٠:١٥ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده