سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ EN
نشست تبیین اهداف کلان و برنامه های عملیاتی شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ اس ایی، ۲۹ دی ۱۳۹۸ به میزبانی مدیریت اچ اس ایی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون متر مکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران طی ۲۴ ساعت گذشته با وجود شکسته شدن رکورد مصرف گاز در کشور خبر داد.
نشست مشترک هماهنگی تولید و تامین سوخت زمستانی با حضور سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و مدیریت امور فنی شرکت های بهره برداری نفت و گاز شرق و مدیران پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد برگزار شد.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در بازدید از منطقه عملیاتی نار کنگان ضمن اعلام رضایت از انسجام در کارها و انجام به موقع فعالیت ها، بر نقش بی بدیل کارکنان مناطق عملیاتی تاکید کرد و از زحمات آنان تقدیر به عمل آورد .
نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش تولید در میدان‌ نفتی دانان با موفقیت استقرار یافت و فعالیت آن از هفته آینده آغاز می شود همچنین دو دستگاه دکل دیگر طی دو ماه آینده شروع به کار می نماید.
استمرار و ثبات تولید گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق مرهون عملکرد نیروهای توانمند و متخصص آن به خصوص در حوزه بازرسی فنی و خوردگی فلزات است. همچنین در حوزه پژوهش نیز کارشناسان این شرکت پیشگام بوده و در سطح بین المللی دارای چندین مقاله معتبر هستند.

آگهي مناقصه عمومي دو مرحله اي با ارزيابي كيفي مربوط به تعمير و بازسازي خط "16 انتقال نفت دهلران به چشمه خوش و ایمن‌سازی آن با نصب L.B.V در محل تقاطع با رودخانه به شماره 98/557 - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي يك مرحله اي با ارزيابي كيفي با موضوع خدمات بازرسي و حفاظت فني در ستاد و مناطق عملياتي با شماره 98/566 - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي دو مرحله اي با ارزيابي كيفي به شماره 98/567 (تجديد مناقصه 98/542) و با موضوع خريد شيرآلات (منطقه تنگ بيجار) - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي (يك مرحله ای) شماره م م ن 024 /98 مربوط به تامين خدمات اداري و اجتماعي شركت نفت مناطق مركزي ايران

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن/007 /98 مربوط به پروژه برق رساني به موقعيتهاي W009، E056، E015‌ فاز 2 طرح توسعه تنگ بيجار (به صورت PC)

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده