سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ EN

اخبار


نشست تبیین اهداف کلان و برنامه های عملیاتی شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ اس ایی، ۲۹ دی ۱۳۹۸ به میزبانی مدیریت اچ اس ایی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
١٤:٠٣ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون متر مکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران طی ۲۴ ساعت گذشته با وجود شکسته شدن رکورد مصرف گاز در کشور خبر داد.
٠٨:٥٥ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

نشست مشترک هماهنگی تولید و تامین سوخت زمستانی با حضور سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و مدیریت امور فنی شرکت های بهره برداری نفت و گاز شرق و مدیران پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد برگزار شد.
١١:٢٢ - يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار داشت ؛
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در بازدید از منطقه عملیاتی نار کنگان ضمن اعلام رضایت از انسجام در کارها و انجام به موقع فعالیت ها، بر نقش بی بدیل کارکنان مناطق عملیاتی تاکید کرد و از زحمات آنان تقدیر به عمل آورد .
١٦:١٦ - شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

حسن نیازمند نقاب به عنوان فرمانده بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب و از تلاش های حسین احمدی در زمان تصدی این سمت تشکر و قدردانی شد.
٠٨:٤٨ - پنج شنبه ٢٦ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
به منظور افزایش تولید روزانه حدود 10 هزار بشکه نفت صورت گرفت
نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش تولید در میدان‌ نفتی دانان با موفقیت استقرار یافت و فعالیت آن از هفته آینده آغاز می شود همچنین دو دستگاه دکل دیگر طی دو ماه آینده شروع به کار می نماید.
١٤:١٧ - چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده