سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
پنجشنبه 30 دی 1400 EN
  • 1400/10/20 - 14:02
  • تعداد بازدید خبر : 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بررسی روند ساخت داخل پمپ‌های درون‌چاهی و مته‌های حفاری

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران از خط تولید و تعمیرات پمپ‌های ESP و خط تولید مته حفاری Rock bit که از سوی سازندگان ایرانی در دست اقدام است، بازدید کرد.

بررسی روند ساخت داخل پمپ‌های درون‌چاهی و مته‌های حفاری ,

 

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران از خط تولید و تعمیرات پمپ‌های ESP و خط تولید مته حفاری Rock bit که از سوی سازندگان ایرانی در دست اقدام است، بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، برنامه عملیاتی رفع موانع تولید و تسهیل و تسریع در نهایی سازی پروژه های ساخت داخل گروه های مهم کالایی با تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با هدف اجرای سیاست های اصولی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی مدیریت زنجیره تامین کالا، در دستور کار مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالا قرار گرفته است.

در همین راستا، کرامت‌اله افخمی، مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت به همراه مسئولان و کارشناسان ذیربط از خط تولید و امکانات سازندگان داخلی بازدید کرد و سپس نشست‌های کارشناسی مشترک در محل کارخانجات تولیدی «پادیاب تجهیز» به عنوان سازنده پمپ های ESP و همچنین «جهاد دانشگاهی خوزستان» به عنوان سازنده مته های حفاری Rockbit برگزار شد.

در این جلسه وضعیت پیشرفت این پروژه ها بررسی و مشکلات سازندگان نیز مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت. در ضمن به منظور ایجاد هماهنگی لازم برای تسریع در پیشبرد پروژه و رفع برخی ابهامات و محدودیت های موجود، بر عزم و حمایت جدی شرکت ملی نفت ایران از سازندگان داخلی تاکید شد.

افزون بر این، سیاست های شرکت ملی نفت ایران در ایجاد شفافیت و برنامه ریزی جامع برای تامین نیازهای کالا و مواد و تجهیزات راهبردی با استفاده از ظرفیت های خالی سازندگان و اقدامات حمایتی برای حداکثر استفاده از توانمندی داخلی تشریح و تبیین شد.

 

  • گروه خبری : خبر,سایر منابع
  • کد خبر : 14772
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید