سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
پنجشنبه 20 مرداد 1401 EN
  • 1401/05/12 - 17:17
  • تعداد بازدید خبر : 58
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تولید پایدار در بحران سیلاب با پیاده سازی مدیریت ریسک در زاگرس جنوبی

متن صوتی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تولید پایدار و فراتر از میزان تکلیفی این شرکت علیرغم بروز سیلاب ناشی از پدیده مونسون با پیاده سازی فاکتورهای مدیریت ریسک خبر داد.

 
 
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از  تولید پایدار و فراتر از میزان تکلیفی  این شرکت علیرغم بروز سیلاب ناشی از پدیده مونسون با پیاده سازی فاکتورهای مدیریت ریسک خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، سید ابوالحسن محمدی، گفت: با پیاده سازی فاکتورهای مدیریت ریسک، شناسایی نقاط قابل بهبود و اصلاح آنها در ماه‌های گذشته، علیرغم جاری شدن سیلاب در مناطق جنوبی کشور، هیچ آسیبی به تاسیسات فرآیندی این شرکت وارد نشده و تولید نفت و گاز بی وقفه ادامه دارد.
 
دکتر محمدی، با اشاره به اینکه پنج منطقه عملیاتی زاگرس جنوبی در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان قرار دارد، افزود: در راستای استمرار پایدار تولید با پیاده سازی الزامات ایمنی، شناسایی مناطق حادثه خیز و پیش بینی شرایط ریسک، کلیه تمهیدات لازم اجرایی و آسیبی به تجهیزات و تاسیسات فرآورشی  این شرکت نرسیده است.
 
وی، در پایان با اشاره به قرار گرفتن مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه جنوب کشور، گفت: با توجه به بروز باران‌های موسمی و وقوع پدیده سیلاب در فصل تابستان، این شرکت همواره جهت پیشگیری و مقابله با آسیب های ناشی از سیلاب و سایر حوادث طبیعی و غیر طبیعی در آمادگی کامل است.
 
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی پارسیان، آغار و دالان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.
 
 
  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 15175
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید