سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
یکشنبه 05 تیر 1401 EN
  • 1400/04/14 - 08:40
  • تعداد بازدید خبر : 337
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

طرح طبقه‌بندی مشاغل نيروهای پيمانكاری در زاگرس جنوبی اجرايی شد

متن صوتی

مدیرعامل شرکت بهره‎‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری برای 2 هزار و 493 نفر از کارکنان مناطق عملیاتی و واحدهای ستادی براساس قانون كار در این شرکت خبر داد.

ابوالحسن محمدی، مدیرعامل، زاگرس جنوبی

مدیرعامل شرکت بهره‎‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری برای 2 هزار و 493 نفر از کارکنان مناطق عملیاتی و واحدهای ستادی براساس قانون کار در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید ابوالحسن محمدی، در رابطه با مراحل اجرای این طرح اظهار داشت: اولین مرحله طرح یادشده بادرنظرگرفتن سنوات خدمت متناسب با مشاغل و شاخص‌های مرتبط با آن، اسفندماه سال گذشته به میزان 48 میلیارد ریال حقوق و مزایا به کارکنان پیمانکاری این شرکت پراخت شد و در ادامه و تا پایان خردادماه این میزان به 800 میلیارد ریال افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، از اجرای این طرح برای نیروهای ارکان ثالث در قالب پیمان‌های مستمر غیر پروژه‌ای خبر داد و افزود: بر اساس قوانین، نیروی‌های یادشده در سال جاری با رعایت شرایط احراز از گروه شغلی و مزد مربوط به شغل و سنوات برخوردار می‌شوند.

وی، در پایان از تلاش‌های مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و امور حقوقی و پیمان‌های این شرکت و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که در شرایط محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا در جهت ساماندهی حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری تلاش نموده‌اند. تقدیر و تشکر کرد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت‌های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با برخورداری از حدود شش هزار نفر نیروی انسانی، پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند.

 

  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 14419
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

ابوالحسن محمدی، مدیرعامل، زاگرس جنوبی ابوالحسن محمدی، مدیرعامل، زاگرس جنوبی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید