سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
یکشنبه 05 تیر 1401 EN
  • 1401/03/17 - 17:20
  • تعداد بازدید خبر : 255
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

میدان نفتی آذر تحویل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران می‌شود

طی نشستی، با حضور مدیران عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت مهندسی و توسعه نفت روند واگذاری و تحویل میدان نفتی آذر به نفت مرکزی بررسی شد.

 
طی نشستی، با حضور مدیران عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت مهندسی و توسعه نفت روند واگذاری  و تحویل میدان نفتی آذر به نفت مرکزی بررسی شد.
 
به گزارش روابط عمومی، طی نشستی که به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد روند تحویل میدان نفتی آذر بر اساس توافقات و زمانبندی تعیین شده در سطح مدیران عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت مهندسی و توسعه نفت بررسی شد.
 
در این نشست، که با حضور مهندس مهدی حیدری، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس ابوذر شریفی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه متن و مهندسی علی رضایی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و همچنین مدیران تولید و فنی و روسای ذیربط برگزار شد در خصوص مسایل مربوط به واگذاری میدان نفتی یاد شده به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بحث و تبادل نظر شد.
 
براساس این گزارش، میدان نفتی آذر در استان ایلام واقع است، این میدان با سرمایه گذاری از محل منابع داخلی، با ظرفیت 65 هزار بشکه در روز و با استفاده از توان تخصصی صنعت نفت و شرکت‌های داخلی به بهره‌برداری رسیده است.
 
  • گروه خبری : خبر,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15069
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید