سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
یکشنبه 05 تیر 1401 EN
  • 1401/03/02 - 09:20
  • تعداد بازدید خبر : 65
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مساعدت و مشارکت گروه جهادی شهید تندگویان در ساخت منزل مسکونی در روستای کاریزک

متن صوتی

با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت، رئیس کمیته امداد و بخشدار بخش مزداوند شهرستان سرخس، یک باب منزل مسکونی که با مساعدت و مشارکت جهادگران بسیجی گروه جهادی شهید تندگویان پایگاه مقاومت بسیج قدس شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای یک خانواده مددجو در روستای کاریزک شهرستان سرخس احداث شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی، با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت، رئیس کمیته امداد و بخشدار بخش مزداوند شهرستان سرخس، یک باب منزل مسکونی که با مساعدت و مشارکت جهادگران بسیجی  گروه جهادی شهید تندگویان پایگاه مقاومت بسیج قدس شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای یک خانواده مددجو در روستای کاریزک شهرستان سرخس احداث شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت.

بر مبنای این گزارش، جهادگران گروه جهادی شهید تندگویان پایگاه مقاومت بسیج قدس علاوه بر مساعدت و مشارکت با ایجاد هماهنگی در بین دیگر گروه های جهادی از جمله گروه نسیم جبهه وابسته به رزمندگان لشکر ویژه شهدای خراسان و گروه قلعه شیر تربت جام و نیز همیاری خیرین و نیکوکاران، توانسته اند  با ورود به عرصه ساخت و ساز، اقدام به ساخت یک باب منزل مسکونی به برای یکی از نیازمندان در روستای کاریزک شهرستان سرخس نمایند. کار اجرایی این منزل مسکونی از آذر ماه 1400 آغاز و در ابتدای خرداد ماه 1401 به بهره برداری رسید.

این گزارش می افزاید، فلسفه گروههای جهادی و جریان شکل گیری آن، در محدوده خاصی متوقف نمی ماند و هر جایی که نیاز به خدمت رسانی باشد، جهادگران پیش قدم هستند.

شایان ذکر است، تاکنون جهادگران گروه جهادی شهید تندگویان پایگاه مقاومت بسیج قدس شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  در عرصه های گوناگون عمران، آبادانی، کمک به نیازمندان، حضور در مناطق آسیب دیده، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در ایام کرونا و غیره حضور داشته و خدمت رسانی کرده اند. اخلاص، ایثار و سادگی از ویژگی های بارز  جهادگران است و این ویژگی ها بسیاری را برای همراهی با آنان مجذوب خود ساخته است.

 

  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 15035
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید