سال «مهار تورم و رشد تولید» گرامی باد
سه شنبه 16 خرداد 1402 EN
  • 1400/12/21 - 15:18
  • تعداد بازدید خبر : 544
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

تاکید دبیر شورای عالی فرهنگی وزارت نفت بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

متن صوتی

دبیر شورای عالی فرهنگی وزارت نفت در سفر به شیراز و حضور در جلسه شورای فرهنگی صنعت نفت استان فارس بر تبیین بیانه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

 

 دبیر شورای عالی فرهنگی وزارت نفت در سفر به شیراز و حضور در جلسه شورای فرهنگی صنعت نفت استان فارس بر تبیین بیانه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی علی زمانی در جلسه شورای فرهنگی صنعت نفت فارس که به میزبانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز برگزار شد، توجه بیشتر مدیران و فعالان فرهنگی صنعت نفت را به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ضروری دانست.
زمانی، مهمترین وظیفه مسئولان در خصوص بیانیه گام دوم را جهاد تبیین عنوان کرد و گفت: فعالان شورای فرهنگی باید با بومی سازی بندهای این بیانیه نسبت به فضای فرهنگی هر شهر یا استان، مردم را نسبت به مفاهیم این بیانیه آگاه سازند.

وی، همچنین بر طراحی مهندسی ساختار شورای فرهنگی وزارت نفت تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه شوراهای فرهنگی و فعالیت های سازنده انجام گرفته توسط این شورا از نیازهای امروز صنعت نفت و پاسخگو به برخی از انتظارات کارکنان و خانواده های آنها است، ضروریست تا ساختار آن به شکل رسمی طراحی و پیاده سازی شود.

زمانی در پایان با اشاره به تأکید وزیر نفت بر اجرای شیوه نامه های فرهنگی،شیوه نامه جدید شورای عالی فرهنگی وزارت نفت را ارائه داد و گفت: تدوین برنامه های فرهنگی بر اساس تاکید مقام عالی وزارت در چارچوب شیوه نامه جدید به شکل کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انجام و فعالیت های این شورا جهت اجرای اقدامات ماندگار و اساسی دنبال می شود.

همچنین در این جلسه عملکرد شورای فرهنگی صنعت نفت استان فارس در زمینه های فعالیت های دینی و قرآنی، خانواده ها، آموزش‌ها، مسابقات، مناسبت ها، اردوهای، جشن ها و مراسمات و... توسط دبیر این شورا تشریح شد و در ادامه نیز حاضران در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های آتی شورای فرهنگی صنعت نفت ارائه دادند.

جلسه شورای فرهنگی صنعت نفت استان فارس با حضور اعضای این شورا ( نمایندگان شرکت های نفتی فعال در سطح این استان) و تشریح عملکرد آن، در ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز برگزار شد و پس از آن شرکت کنندگان در این جلسه از مجتمع فرآورشی نفت شهید دست بالا در منطقه عملیاتی سروستان و سعادت آباد این شرکت، بازدید کردند.

 

  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 14879
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید