سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 EN
  • 1401/02/07 - 12:17
  • تعداد بازدید خبر : 84
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حضور فرمانده سپاه حضرت امیر المومنین(ع) استان ایلام

دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهید شیرودی منطقه عملیاتی ایلام افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

با حضور سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه حضرت امیر المومنین(ع) استان ایلام و هیات همراه و مدیر عامل و جمعی از روسای واحد های ستادی و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهید شیرودی منطقه عملیاتی ایلام افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

با حضور  سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه حضرت امیر المومنین(ع) استان ایلام و هیات همراه و مدیر عامل و جمعی از روسای واحد های ستادی و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهید شیرودی منطقه عملیاتی ایلام افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی  ، در این مراسم مهندس علی رضایی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از مهمانان این مراسم  به ارائه گزارشی از اقدامات فنی و عملیاتی شرکت  به خصوص در استان ایلام پرداخت و گفت: شرکت با تمام توان در جهت رشد و شکوفایی صنعت نفت و گاز در غرب کشور حرکت می کند و انتظار می رود مسئولان استانی نیز با تداوم حمایت های خود زمینه توسعه هر چه بیشتر این صنعت راهبردی در کشور فراهم آید و گامی در جهت محرومیت زدایی از استان های غرب برداشته شود.

مهندس رضایی افزود: با افتتاح دفتر این پایگاه ضمن بالابردن روحیه بسیجی همکاران و انسجام بیشتر اقدامات بسیج در استان ایلام، در راستای تحقق بیشتر  اهداف انقلاب اسلامی گام برمی داریم.

بر اساس این گزارش ، فرمانده سپاه حضرت امیر المومنین(ع) استان ایلام نیز با ادای احترام به امام راحل (ره)، یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: امنیت کشور ما مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های شهیدان دوران دفاع مقدس است و حضور بسیج در همه ارکان نظام اسلامی تداوم دهنده و بازتولید کننده این فرهنگ در عصر حاضر و نسل جوان می باشد.

سردار شاکرمی با بیان اینکه بسیج یک تفکر در جامعه است، تصریح کرد : حضور بسیج در ارکان نظام اسلامی باید در جهت هم افزایی منابع، امکانات و پتانسیل های موجود باشد و بتواند بر اساس نیاز جامعه در جهت رفع چالش های موجود عمل نماید.

وی با اشاره به اینکه ، بسیج نقطه اتصال بین مردم و مسئولان است و باید در راستای گفتمان انقلاب اسلامی قدم بردارد و زمینه ایجاد صمیمیت بین کارکنان و خانواده‌ها را فراهم نماید، در رابطه با خدمات بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب خاطرنشان کرد : شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در راستای عمل به مسئولیت های انسانی و اجتماعی  و ارایه خدمات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در بحران هایی نظیر زلزله سال های گذشته استان ایلام، سیل و بحران همه گیری کرونا فعالیت های خوب و موثری در استان داشته و انشاالله از این پس هم این راه ادامه خواهد داشت.

 

 

  • گروه خبری : خبر,تولیدی
  • کد خبر : 14958
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید