سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
یکشنبه 05 تیر 1401 EN
  • 1401/03/17 - 08:25
  • تعداد بازدید خبر : 61
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اردوی آمادگی تیم کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بر روی قله توچال

متن صوتی

تیم کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اقدام به برگزاری اردوی آمادگی بر روی قله توچال در استان تهران نمود.

 

به گزارش روابط عمومی، گروه کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت دهه کرامت با مساعدت مهندس رضایی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و همکاری پایگاه بسیج رهروان ولایت و امور ورزش، متشکل از آقایان حامد خرسند پور سرپرست تیم، بهروز بابایی مربی، عبدالعلی مه پیما و فرهاد فتاحی موفق به صعود به قله توچال شدند و به منظور آمادگی بیشتر برای صعود های بعدی اقدام به برگزاری اردوی آمادگی و شب مانی بر روی این قله کردند.

 ماشالله حسینی رئیس امور ورزش نفت گاز غرب با تشریح نحوه صعود به قله گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط پایگاه بسیج رهروان ولایت و امور ورزش و طی تقویم ورزشی شرکت و آماده سازی های صورت گرفته قبلی، صعود به قله توچال در دستور کار قرار گرفت و تیم شرکت کننده توانست طی برنامه ای 2 روزه به این قله صعود کنند.

وی با ارائه توضیحاتی در رابطه با ویژگی های طبیعی این قله گفت: توچال نام قلّه‌ای در شمال استان تهران است که بلندای آن ۳٬۹۶4 متر از سطح دریاست و بخشی از دامنه رشته‌کوه البرز می‌باشد. دامنه جنوبی توچال در مجاورت شهر تهران و قلّه آن نیز مشرف به این شهر است. 

رئیس امور ورزش در پایان با اشاره به برنامه های مختلف این واحد در ستاد و مناطق عملیاتی تابعه(نفت شهر/تنگ بیجار، چشمه خوش/دهلران/سرکان مالکوه و ایلام) تصریح کرد: این واحد علاوه بر برنامه‌های کوهنوردی، نسبت به اجرای برنامه‌های پیاده‌روی و کوهپیمایی خانوادگی و برنامه‌های آموزشی مقدماتی کوهپیمایی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی برای همکاران و خانواده های آنان، اجاره سالن های ورزشی برای استفاده همکاران و آموزش آنها و …. به منظور گسترش فرهنگ ورزش و بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در بین همکاران و خانواده ایشان، اقدام کرده است.

این گزارش می افزاید تیم کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب طی 12 سال فعالیت مستمر با آموزش های روز کوهنوردی و حضور مربی مجرب(آقای بهروز بابایی) موفق به صعود های ارزشمندی نظیر صعود های برون مرزی به قلل هیمالیا( چلووست به ارتفاع 6450 و صعود به بام اروپا، قله البروس روسیه به ارتفاع 5642) و همچنین قلل مرتفع درون مرزی نظیر قلل رشته کوههای دماوند و سبلان و…. شده است.

 

 

  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 15068
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید