سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
پنجشنبه 30 دی 1400 EN
  • 1400/08/17 - 10:42
  • تعداد بازدید خبر : 99
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افتتاح مجموعه ورزشی روباز در منطقه عملیاتی نارو کنگان

مجموعه ورزشی روباز با هدف ایجاد شادابی و نشاط کارکنان در مجتمع اداری رفاهی میلاد منطقه عملیاتی نار و کنگان راه اندازی شد.

مجموعه ورزشی روباز با هدف ایجاد شادابی و نشاط کارکنان در مجتمع اداری رفاهی میلاد منطقه عملیاتی نار و کنگان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به نقل از منطقه عملیاتی نار و کنگان، رئیس این منطقه علمیاتی،گفت: با توجه به ابلاغ دستورالعمل های بازدارنده ورزشی در پیشگیری از بیماری کرونا در فضاهای ورزشی سربسته و به منظور ایجاد نشاط ، تندرستی و سلامتی کارکنان، مجموعه ورزشی روباز واقع در مجتمع اداری رفاهی میلاد ظرف مدت ۵ ماه در زمینی به مساحت بالغ بر ۸۸۰ متر مربع احداث شد.

مهندس جابر چرومی زاده با اشاره به اینکه احداث این مجموعه ورزشی با استفاده ازامکانات، ظرفیت،ها و توانمندی های داخلی منطقه و با همکاری و مساعدت های رئیس محترم امور ورزش ستاد زاگرس احداث شده است، افزود: به همین دلیل بالغ بر سه میلیارد و هشتصد میلیون صرفه جویی ریالی حاصل شده است.

وی، ادامه داد: این مجموعه ورزشی شامل زمین های ورزشی مینی فوتبال چمن مصنوعی، بدمینتون ، والیبال، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی است و با افتتاح آن، سرانه فضای ورزشی در این منطقه عملیاتی برای هر نفر از ۵/۲۱ متر مربع به ۵/۸۵ متر مربع افزایش یافته است.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان های جم و کنگان در استان بوشهر قرار دارد.

 

  • گروه خبری : ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 14654
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید