سال تولید؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین گرامی باد
پنجشنبه 20 مرداد 1401 EN
  • 1401/04/14 - 12:38
  • تعداد بازدید خبر : 130
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران:

افزایش بودجه ورزشی کارکنان صنعت نفت در حال پیگیری است

متن صوتی

افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، همکاری برای استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری می‌کند.

 

رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران گفت: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، همکاری برای استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری می‌کند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، هادی افشار دوشنبه ( ۱۳ تیرماه) پس از بازدید از پایانه نفتی خارک، در نشست با رؤسا، کارکنان و مربیان امور ورزش این پایانه اظهار کرد: رکن پیشرفت هر جامعه‌ای منابع انسانی است و اگر منابع انسانی در شرایطی خوب زندگی کند و سلامت روح و جسم داشته باشد سبب بالا رفتن کارکرد اجتماعی‌اش می‌شود که سرانجام این سلامتی به بالا رفتن کارکرد تولید و کار منتج می‌شود.

وی با بیان اینکه تلاش شما مسئولان و مربیان ورزشی در پایانه نفتی خارک جزو افتخارات صنعت نفت است، تصریح کرد: کار کردن در محیط‌های عملیاتی واقعاً عشق می‌خواهد و کار کردن در گرما و دوری از خانواده و رطوبت غیر از بیان عشق به ورزش و خدمت به خانواده‌ها واژه دیگری نمی‌شود برای آن تعریف کرد.

رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران تأکید کرد: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، تعامل در جهت استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که از سوی امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری و انجام می‌شود.

مراد مرادی، رئیس امور ورزش پایانه نفتی خارک در جریان بازدید میدانی از مجموعه‌های ورزشی پایانه نفتی خارک گزارشی از زیرساخت‌ها، تجهیزات، امکانات و مشکلاتی که در حوزه ورزش صنعت نفت در جزیره خارک وجود دارد، ارائه کرد.

 

  • گروه خبری : خبر,سایر منابع,ورزشي
  • کد خبر : 15122
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید