سال «مهار تورم و رشد تولید» گرامی باد
سه شنبه 16 خرداد 1402 EN
  • 1401/03/10 - 15:49
  • تعداد بازدید خبر : 278
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

راه‌اندازی مجموعه ورزشی روباز در منطقه عملیاتی نارو کنگان

متن صوتی

یک مجموعه ورزشی روباز با متراژ حدود یک هزار متر مربع در منطقه عملیاتی نار و کنگان احداث و راه‌اندازی شد.

 

 یک مجموعه ورزشی روباز با متراژ حدود یک هزار متر مربع در منطقه عملیاتی نار و کنگان احداث و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گا زاگرس جنوبی، رئیس امور ورزش این شرکت، گفت: این زمین چمن چند منظوره در کمپ اقامتی خلیج فارس در ناحیه عملیاتی کنگان احداث و راه‌اندازی شده است.

آرش فدعم، افزود: پس از شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، احداث زمین‌های ورزشی روباز با هدف ترویج کارکنان به ورزش و ایجاد شادابی و نشاط روحی، در دستور کار امور ورزش قرار گرفت.

فدعم، با اشاره به اینکه اجرای این پروژه حاصل همکاری مشترک امور ورزش و منطقه عملیاتی نار و کنگان (به عنوان مجری) بوده است، ادامه داد: این مجموعه شامل ۷۲۲ متر مربع زمین چمن فوتبال و ۱۹۰ متر مربع زمین والیبال و بدمینتون است که با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های داخلی طی مدت زمان شش ماه‌، احداث شد.

وی، با اشاره به اینکه، سال گذشته نیز مجموعه ورزشی روباز مجتمع رفاهی میلاد در ناحیه عملیاتی نار راه‌اندازی شده بود، گفت: با بهره‌برداری از این زمین ورزشی، سرانه ورزشی کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان از ۵.۸۵  متر مربع به ۶.۵ متر مربع ارتقا یافت.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی پنجگانه شرکت بهره ‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان های جم و کنگان در استان بوشهر قرار دارد و خوراک مورد نیاز پالایشگاه گاز فجر جم را تامین می‌کند.

 

  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 15052
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید