31 تیر 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1401/09/10 - 21:52
  • تعداد بازدید خبر : 1471
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل نفت و گاز زاگرس جنوبی: ورزش یکی از شاخصه های تعالی سازمانی است

متن صوتی

مدیرعامل زاگرس جنوبی در آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان ۲۵ سال و کمتر نفت مرکزی در شیراز، گفت: ورزش بنا به ماهیت خود که باعث تربیت جسم ، تقویت اراده و ایجاد روحیه مروت و جوانمردی می شود به عنوان یکی از شاخصه های تعالی سازمانی است".

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان ۲۵ سال و کمتر  شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در شیراز، گفت: ورزش بنا به ماهیت خود که باعث تربیت جسم ، تقویت اراده و ایجاد روحیه مروت و جوانمردی می شود به عنوان  یکی از شاخصه های  تعالی سازمانی است".
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، دکتر سید ابوالحسن محمدی،با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات ورزشی زمینه ساز پیوند میان خانواده و محیط کار کارکنان است، افزود: باید با فراهم آوردن بسترهای لازم و متد های علمی  تعلق سازمانی را ایجاد نماییم و با تعریف چشم انداز مناسب، انگیزه و خلاقیت را در سازمان گسترش دهیم.
 
محمدی، با اشاره به حوزه جغرافیایی و فضای ورزشی  شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی  از استان فارس  ، بوشهر و هرمزگان تصریح کرد : فضای ورزشی این شرکت به فراخور  فعالیت های ورزشی و اجرای تقویم ورزشی در اختیار کارکنان و خانواده های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، قرار می دهد.
 
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ،  با اشاره به تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، از فعالیت تیم تکواندوی این باشگاه خبر داد و  گفت:  در حال حاضر تیم تکواندو این باشگاه در لیگ کشوری حضور دارد و فعالیت های این باشگاه در برخی رشته های دیگر نیز به زودی توسعه می یابد.
 
بر اساس این گزارش مهندس علی سلمانی‌پور سرپرست منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از برنامه جامع و تقویم ورزشی این شرکت خبر داد  و افزود :،تمام تلاش مجموعه مدیریت  بر این بنا استوار ست تا با خدمت به کارکنان و فراهم آوردن محیط کاری پرنشاط، زمینه خدمتگزاری آنها به مردم و تولید سوخت مورد نیاز کشور به ویژه در فصل زمستان را فراهم آوریم.
 
 
مهندس سلمانی پور  درباره برخی از فعالیت های ورزشی در تقویم این شرکت تصریح کرد :  پیش از این  مسابقات رده سنی ۴۴  سال کارکنان مرد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در کرمانشاه برگزار شده است و در ادامه نیز صعود کوهنوردان به یکی از قلل کشور و برگزاری المپیاد جانبازان را خواهیم داشت.
 
وی  از تمامی دست اندرکاران برگزاری اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان ۲۵ سال و کمتر  شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تقدیر کرد.
 
 
  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 15425
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب