سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
پنجشنبه 30 دی 1400 EN
  • 1400/07/28 - 10:07
  • تعداد بازدید خبر : 186
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

پیام معاون منابع انسانی وزیر نفت به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به ورزشکاران شاغل در صنعت نفت و فعالان عرصه ورزش این وزارتخانه تبریک گفت

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به ورزشکاران شاغل در صنعت نفت و فعالان عرصه ورزش این وزارتخانه تبریک گفت.

به گزارش شانا به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، متن پیام مهدی علی‌مددی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به شرح زیر است:

«سلام و درود صمیمانه به ورزشکاران و همه همکاران عرصه ورزش وزارت نفت، به‌ویژه ورزشکاران متعهدی که در میدان‌های مختلف، سکوهای افتخار؛ این نماد اقتدار را از آن خود و سرزمین مقدس ایران ساختند.

وزارت نفت از دیرباز افتخار همکاری با بسیاری از این عزیزان را داشته، دارد و به مدد الهی خواهد داشت و همواره حامی حقیقی ورزش و ورزشکاران متعهد بوده است.

فرصت را مغتنم دانسته و هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه همکاران ورزشکار و ورزش‌دوست و کلیه همکارانی که در رشد و توسعه ورزش صنعت نفت، نقشی چشمگیر دارند؛ تبریک گفته و توفیق این عزیزان را از درگاه ایزد متعال خواستارم.»

 

  • گروه خبری : خبر,سایر منابع,ورزشي
  • کد خبر : 14627
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید