31 تیر 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1403/02/09 - 08:40
  • تعداد بازدید خبر : 963
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
در منطقه عملیاتی خانگیران انجام شد؛

برگزاری اولین نشست هماهنگی و هم اندیشی روسای ورزش شرکت ملی نفت ایران

اولین نشست هماهنگی و هم اندیشی روسای امور ورزش شرکت ملی نفت ایران به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد.

اولین نشست هماهنگی و هم اندیشی روسای امور ورزش شرکت ملی نفت ایران به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفت مناطق مرکزی ایران؛ در این نشست یکروزه که با حضور منصور قنبرزاده مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، اسماعیل کبوتران رئیس سیاستگذاری و برنامه ریزی اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، فاطمه نعمتی نیا کارشناسی ارشد اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، علی سلمانی پور مدیرمنابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، هادی افشار رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران، ابوالقاسم ایرانی مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، سمیه کلانتری مشاور بانوان و خانواده مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و جمعی از مدیران، روسا و کارشناسان حوزه منابع انسانی و ورزش شرکت های نفت مناطق مرکزی ایران و بهره برداری نفت و گاز شرق و دیگر شرکت های تابع ملی نفت ایران حضور داشتند، پیرامون موضوعات حوزه ورزش و سلامت بحث و تبادل نظر شد.
 
در ابتدای این نشست، مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت با بیان اینکه ظرفیت های مهمی در حوزه سلامت و ورزش مورد توجه وزارت نفت می باشد افزود: در همین راستا آیین نامه ها و شیوه نامه های مصوبی در دو شورای عالی ورزش و سلامت وزارت نفت وجود دارد که توسط وزیر نفت تایید و امضا شده است.
 
وی نقش شوراهای عالی ورزش و سلامت وزارت نفت بدلیل ایجاد ظرفیت های لازم برای بررسی مسائل حوزه ورزش و سلامت مهم تلقی کرد و گفت: جایگاه و نقش این شوراها باعث شده گام های مهمی در مرتفع شدن مباحث و تکمیل برنامه های ورزشی برداشته شود و اخذ مصوبات لازم را که باعث تسهیل گری و شتاب بخشی در حوزه های پیش گفته می شود، منتج گردد.
 
قنبرزاده توجه به ورزش در مناطق عملیاتی بویژه طرح اقماری و سکوهای دریایی را یکی از اولویت های ویژه در سطح وزارت نفت بیان کرد و یادآور شد: در آیین نامه های شوراهای عالی ورزش و سلامت بر توجه و اهمیت ورزش در مناطق عملیاتی و اقماری بسیار تاکید شده و یکی از راهکارهای اصلی را سرعت بخشی در تاسیس، بهسازی، اصلاح و تکمیل اماکن ورزشی عنوان کرده است.
 
مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت یکی از راهبردهای ورزشی کشور را توجه ویژه به ورزش بانوان دانست و خاطرنشان کرد: در همین راستا معاونت ورزش و خانواده وزارت نفت ایجاد شد و با مذاکراتی که با مهندسی ساختار انجام شد در نهایت منتج به ایجاد سمت مسئول ورزش بانوان در سطح شرکت ملی نفت و تابع شود تا مسائل و چالش های حوزه ورزش بانوان مورد بحث و بررسی و کنکاش قرار گیرد. 
 
در ادامه این نشست، علی سلمانی پور مدیرمنابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تلاش های صورت گرفته در امور ورزش این شرکت که بیانگر توجه به سلامت کارکنان است تشکر کرد و افزود: تجیهز و تکمیل سالن های ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی، استقبال کارکنان از امکانات و برنامه های ورزشی، شرکت در المپیادهای ورزشی کارکنان، حضور در برنامه های ورزشی خانوادگی کوهگشت توسط کارکنان و خانواده های آنان، استفاده کارکنان بویژه بانوان شاغل این شرکت از کلینیک اصلاحی درمانی شرکت ملی نفت ایران از دستاوردهای مهم این شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در حوزه ورزش می باشد.
 
هادی افشار رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران از تلاش ها و حمایت های مهندس مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مدیران منابع انسانی در شرکت های نفت مناطق مرکزی ایران و بهره برداری نفت و گاز غرب در توجه به ورزش و سلامت کارکنان تشکر و قدردرانی کرد و پیرامون موضوعات حوزه ورزش و سلامت، بودجه ورزشی، ملزومات ورزش های همگانی و قهرمانی، ساختار سازمانی ورزش، برگزاری المپیادهای ورزشی کارکنان و فرزندان کارکنان در رده های مختلف سنی سخنرانی کرد.
 
وی توسعه و تجیهز مراکز مشاوره ورزشی و حرکات اصلاحی در شرکت های تابعه و تشکیل 15 هزار شناسنامه ورزشی تا پایان سال جاری را از جمله چشم اندازهای بخش سلامت محور در مرکز مشاوره ورزشی و حرکات اصلاحی در سال 1403 معرفی کرد و افزود: اجرای طرح مداخلات کارفرمایی به تعداد 400 نفر در سال جاری و بروز رسانی تجهیزات و دستگاه های مورداستفاده در مراکز مشاوره ورزشی و حرکات اصلاحی از دیگر موراد مهم این چشم انداز تعریف شده است.
 
در پایان این نشست که به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد روسای امور ورزش شرکت های تابع ملی نفت به طرح پرسش و پاسخ پیرامون رفع چالش ها و راهکارهای موثر در حوزه ورزش و سلامت پرداختند.
 
  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 16106
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  مسئول وب سایت
عکاس

مسئول وب سایت

تنظیمات قالب