سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > تعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مناطق تحت پوشش  چاپ        ارسال به دوست

تعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مناطق تحت پوشش
در قالب مسئولیت اجتماعی مطرح شد

تعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مناطق تحت پوشش

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در دیدار با مقامات و مسئولان سیاسی ، نظامی و انتظامی استان خراسان رضوی بر تعامل و همکاری بیشتر این شرکت با مناطق تحت پوشش در قالب مسئولیت اجتماعی وزارت نفت اشاره کرد و آنرا مدخلی برای خدمت رسانی بهتر و استفاده از ظرفیت های غنی مناطق یاد شده برشمرد.

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جریان بازدید از منطقه عملیاتی خانگیران و شهرستان سرخس با مسئولان ، مقامات سیاسی ، نظامی و انتظامی این شهر دیدار و به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی در دیدار باحجت السلام والمسلمین ارژنگ امام جمعه محترم شهرستان سرخس در توضیح کوتاهی با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت : در حال حاضر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه سه شرکت تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب در 11 استان حضور و فعالیت دارد که در آینده نزدیک به 14 استان ارتقاء خواهد یافت و بر این اساس یک شرکت وسیع و فرا استانی محسوب می شود و بایستی حضور این شرکت در تمامی استان های حوزه فعالیت خود احساس شود.

وی افزود : وزارت نفت ، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در حوزه مسئولیت های اجتماعی طرح های عمرانی خوبی در شهر سرخس مورد حمایت قرار داده است که نشان از توجه ویژه به مردم شریف این خطه از کشورمان دارد.

بر اساس این گزارش : امام جمعه شهرستان سرخس با تقدیر از مجموعه مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ادوار گذشته تا کنون ، فعالیت جهادی را شاخصه خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: فعالیت و روحیه جهادی زمینه خدمت رسانی مطلوب تر به مردم را فراهم می سازد . مردم شهرستان سرخس و توابع آن دارای روحیات انقلابی و بصیرت سیاسی بوده و همواره آماده همکاری در پیشبرد اهداف نظام هستند.که این امر بستر مناسبی برای اشاعه همکاری فعالیت دو جانبه با شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق است .

این گزارش می افزاید : دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده مردم شریف سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار بر لزوم همکاری با بخشهای مختلف صنعت نفت در استان خراسان رضوی اشاره کرد و افزود : با توجه به نقش این استان در تامین گاز بخش زیادی از شمال و شرق کشور و همکاری سازنده که با مقام عالی وزارت نفت وجود دارد ، انتظار می رود که در قالب مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت ، شاهد رشد و شکوفایی بیشتر منطقه باشیم .

شایان ذکر است مهندس حاتمی با هیات همراه در دیدار جداگانه ای در فرمانداری شهرستان سرخس با سرپرست فرمانداری سرخس و برخی از مقامات انتظامی دیدار کردند و به ارایه راه حل ها و نیازهای خود در رابطه با همکاری بهینه مقامات نظامی و انتظامی و استفاده از ظرفیت های موجود شهرستان با شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق پرداختند.

 


١٠:٥٣ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده