سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > منابع انسانی توانمند پیشران رشد و توسعه در صنعت نفت است  چاپ        ارسال به دوست

منابع انسانی توانمند پیشران رشد و توسعه در صنعت نفت است
منابع انسانی توانمند پیشران رشد و توسعه در صنعت نفت است

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در نخستین جلسه با مدیران ارشد و روسای واحدهای عملیاتی منطقه عملیاتی خانگیران با بیان اینکه نیروی انسانی توانمند سرمایه است گفت: منابع انسانی توانمند پیشران رشد و توسعه در صنعت نفت است.

وی تصریح کرد: سرمایه های انسانی فنی بعنوان یک پتانسیل ارزشمند در شرایط سخت راهگشا خواهند بود و می توانند با اتخاذ تصمیمات درست شرایط بهتری را فراهم آورند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به مبانی شایسته پروری و جانشین پروری بیان داشت : پژوهش یکی از ارکان مهم در راستای رشد و توسعه است که می بایست مورد توجه و تاکید جدی مدیران و روسای واحدهای عملیاتی قرار گیرد.

محمدی با بیان مهمترین کاستی ها در شهرک های مسکونی شرکت نفت و گاز شرق در سرخس اظهار داشت: در سال جاری با حمایت های شرکت نفت مناطق مرکزی اقدامات خوبی انجام و اجرایی شده است و می بایست با استمرار این روند شاهد برطرف سازی کاستی های موجود شویم تا شرایط رفاهی ، آموزشی و فرهنگی بهتری و همچنین رضایتمندی خانواده های کارکنان را فراهم ساخت.

محمدی با استقبال از شفاف سازی در بخش های مختلف کاری خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی از شفافیت در حوزه های مختلف یکی از بخش هایی است که می بایست مورد توجه مدیران و روسای واحدهای عملیاتی قرار گیرد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه مدیران ارشد و روسای واحدهای عملیاتی به بیان مشکلات حوزه کاری خود و بیان دیدگاه های خود پرداختند

 


٠٩:٤٨ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده