سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گواهینامه مدیریت انرژی ISO50001 اخذ نمود  چاپ        ارسال به دوست

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گواهینامه مدیریت انرژی ISO50001 اخذ نمود
در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گواهینامه مدیریت انرژی ISO50001 اخذ نمود

در راستای اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی، ساختمانهای ستادی این شرکت موفق به استقرار سیستم مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ISO50001 شد و گواهینامه آن به زودی صادر می شود.

مهندس احمد رجبی مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، درباره مراحل اخذ این گواهینامه اظهار داشت : طی ممیزی خارجی انجام شده توسط شرکت IMQ گواهینامه استقرار سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد ISO50001 از سوی این شرکت صادر خواهد شد . در این ممیزی بر اثبات انطباق فرآیندها و فعالیت ها بر اساس نیازمندی های استاندارد مرجع کسب گواهی، تاکید شده است. یافته های این دوره ممیزی نشان از تعهد مدیریت و مشارکت کارکنان شرکت در بهبود مستمر نظام مدیریت انرژی است. همچنین اقدام مشابه جهت یکی از ساختمانهای استیجاری شرکت و منطقه عملیاتی سراجه آغاز و پیش بینی میشود تا اوایل سال آینده منجر به اخذ گواهینامه شود. در گام بعدی استقرار سیستم مدیریت انرژی به شرکتهای تابعه و مناطق عملیاتی اعم از ساختمانها و تاسیسات نفت و گاز تسری خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس رجبی مهمترین هدف از استقرار سیستم مدیریت انرژی را شامل مواردی همچون بهبود عملکرد انرژی، ایجاد سیستم پایش و اندازه گیری دوره‌ای ، چگونگی استفاده بهینه از انواع حاملهای انرژی، ایجاد پایگاه داده‌های انرژی ، تهیه چک لیست‌ها و تدوین برنامه ممیزی انرژی دوره‌ای ، شناسایی و امکان سنجی فنی و اقتصادی فرصت‌های صرفه جویی انرژی، تعهد سازمان به کاهش اثرات سوء زیست محیطی و ایجاد سیستم کنترل و بازبینی سالانه دانست.

 


١٤:٣٠ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده