سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار > آمادگی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی
مهندس محمدی خبر داد:

آمادگی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در جلسه مشترک با مدیران شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ، از آمادگی این شرکت برای تولید، تزریق گاز و تامین گاز شش استان شرق و شمال کشور در فصل سرد سال خبر داد.

مهندس سید ابوالحسن محمدی در این نشست مشترک که با حضور مدیران ارشد شرکت های بهره برداری نفت و گاز شرق و پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد ، با اعلام تعامل دو شرکت ، خواستار همکاری بیشتر در زمینه های فنی ، HSE، مسائل حفاظتی- امنیتی و ارتباطی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، مهندس محمدی ، با تاکید بر هماهنگی بیشتر در رابطه با کمیته بحران بین دو شرکت اظهار داشت: یکی از مسائل دارای اهمیت و نیازمند برنامه ریزی و پیش بینی های قبلی کمیته بحران است که باید بین دو شرکت هماهنگی بیشتر انجام شود تا در مواقع حساس بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود : اجرای موفق تعمیرات اساسی در زمان مقرر و قرار گرفتن دو حلقه چاه جدید در مدار تولید ، باعث اطمینان استمرار تولید در فصل زمستان است.

بر اساس این گزارش ، مهندس سید مجید منبتی مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد،در این نشست مشترک اظهار داشت : خوشبختانه تعامل خوبی در بخش های مختلف بین دو شرکت به ویژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی، حفظ و صیانت از منابع انسانی ، تاسیسات و تولید پایدار وجود دارد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با اشاره به موقعیت خاص منطقه خانگیران و دوری از دیگر مناطق گازی، تصریح کرد : علاوه بر استمرار تولید، با توجه به شرایط خاص این منطقه مسائل HSEو حفاظتی دارای اهمیت فراوان است و نیازمند توجه ویژه می باشد.

این گزارش می افزاید، گاز توليدي شرکت بهره برداری نفت وگاز شرق پس از تصفیه در شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد به استانهاي خراسان رضوي، خراسان شمالي، خراسان جنوبي، گلستان، مازندران ( پس از تامين خوراك پتروشيمي خراسان و سوخت نيروگاه نكا ) و بخشي از استان سمنان ارسال می شود.


١٦:٤٥ - شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٣٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده