سال جهش تولید گرامی باد
جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩ EN

اخبار > تعمیرات اساسی تاسیسات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران پایان یافت  چاپ        ارسال به دوست

تعمیرات اساسی تاسیسات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران پایان یافت
به منظور حفظ و پایداری توان تولید نفت و گاز در فصل زمستان

تعمیرات اساسی تاسیسات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران پایان یافت

تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده از سوی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در شرکتهای تابعه بهره بردار نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب و مناطق عملیاتی آنها به منظور تامین سوخت پایدار زمستان به پایان رسید.

مهندس رامین حاتمی درباره فعالیتهای شاخص تعمیرات اساسی صورت گرفته در بخش تاسیسات گازی شرکتهای تابعه اظهار داشت : در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تعميرات اساسی خطوط لوله اصلی انتقال گاز از تاسیسات تولید میدانهای این شرکت به پالایشگاهها، ایستگاه تقویت فشار نار ، مراکز تفکیک و جمع آوری میدانهای گازی و تاسیسات پالایشگاه گاز فراشبند در راستای تامین خوراک پالایشگاههای گازی فجر جم ، پارسیان و فراشبند با موفقیت به اتمام رسید.

وی درباره فعالیت های صورت گرفته در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خاطرنشان کرد : در این شرکت تعمیرات اساسی مراکز اندازه گیری مرکزی خانگیران ، مراکز جمع آوری گاز و انجام عملیات توپک رانی هوشمند خطوط لوله ( A,B,C,D,E, F) پایان یافت که این شرکت آمادگی خود را جهت تامین گازهای استانهای شمالی و شمال شرق کشور برای ارسال به پالایشگاه شهید هاشمی نژاد اعلام داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی درباره تعمیرات اساسی صورت گرفته در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تصریح کرد : در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، تعمیرات اساسی واحدهای مرکز جمع آوری گاز (TCF ) و مرکز تفکیک ایلام (ISF )تنگ بیجار برای تامین خوراک پالایشگاه گاز ایلام پایان یافت.

بر اساس این گزارش ، مهندس حاتمی در رابطه با انجام تعمیرات اساسی در بخش تاسیسات نفتی شرکتهای تابعه تصریح کرد : تعمیرات اساسی واحد بهره برداری سعادت آباد و سروستان در زاگرس جنوبی با موفقیت به انجام رسید و در شرکت غرب ، تعمیرات اساسی واحد بهره برداری و نمکزدایی نفت شهر و تعمیر خطوط لوله انتقال نفت چشمه خوش به اهواز تکمیل شد . همچنین از مهمترین فعالیت های صورت گرفته در بخش تعمیرات این شرکت می توان به تعمیرات اساسی بخشهای فرایندی واحد نمکزدایی چشمه خوش از قبیل هیتر، دیسالتر و دیگر تاسیسات آن بدون توقف و کاهش تولید از میدانهای مشترک اشاره کرد.

این گزارش می افزاید ، مهندس حاتمی در رابطه با نفر ساعت تعمیرات اساسی خاطرنشان کرد : در مجموع 284 هزار و 500 نفر ساعت در این شرکت کار تعمیرات اساسی صورت گرفته است که سهم شرکت های بهره برداری نفت وگاز زاگرس جنوبی از این میزان 145 هزار ، شرق 47 هزار و 500 و غرب 92 هزار نفر ساعت است.

مهندس حاتمی با تقدیر از کارکنان این شرکت که نهایت تلاش خود را مصروف انجام تعمیرات اساسی داشته اند ، تصریح کرد: این تعمیرات با همکاری مدیریت نظارت بر تولید شرکت ملی نفت ایران و هماهنگی کامل با دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و همراهی گروههای تعمیراتی ، خدمات پشتیبانی واحدهای HSE ، ترابری ، ابزار دقیق و دیگر واحدهای عملیاتی و استفاده حداکثری از امکانات داخلی با موفقیت به پایان رساندند ، تشکر نمود.

 


١٥:١٦ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده