سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرکت زاگرس جنوبی راه اندازی شد  چاپ        ارسال به دوست

 مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرکت زاگرس جنوبی راه اندازی شد
مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرکت زاگرس جنوبی راه اندازی شد

با هدف استاندارد سازی مدیریت در شرایط اضطراری، و براساس الزاماتHSE ، مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری در ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی راه‌اندازی شد.

مهندس علیرضا امینی رئیس اداره ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی درباره الزامات تجهیز سیستم لجاستیک برای موارد و شرایط اضطراری اظهار داشت : یکی از نیازهای برجسته و کلیدی در مدیریت بحران، سیستم لجستیک و پشتیبانی جهت سازماندهی است که در همین راستا شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف استاندارد سازی اقلام و تجهیزات مورد نیاز و همچنین دسترسی سریع و آسان به آنها در زمان بحران، اقدام به راه اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مهندس امینی مهمترین اقلام موجود در مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در شرایط اضطراری را شامل تجهیزات کار در شب، سیل و آواربرداری شامل پمپ های لجن‌کش و کف کش، چادر اسکان، موتور برق سیار، انواع ماسک، پروژکتور، دوربین شکاری، وسایل گرمایشی، کابل های سیار برق، تمامی تجهیزات حفاظت فردی و آذوقه دانست.

بر اساس این گزارش ، مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران با حضور مدیرعامل، مدیران، رؤسا و اعضاء کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به همراه تجهیزات انبار مدیریت بحران در شرایط اضطراری در ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز راه‌اندازی شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت بهره‌بردار تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سروستان و سعادت‌آباد و سرخون و گشوی جنوبی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١٩:١٣ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده