سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > ضرورت حمایت فنی، حقوقی و مالی از سازندگان صنعت نفت  چاپ        ارسال به دوست

علیخانی؛ضرورت حمایت فنی، حقوقی و مالی از سازندگان صنعت نفت
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد

ضرورت حمایت فنی، حقوقی و مالی از سازندگان صنعت نفت

معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران بر لزوم حمایت فنی، حقوقی و مالی از سازندگان صنعت نفت تاکید کرد و معرفی نیازمندی‌های جدید صنعت نفت و حمایت همه جانبه از سازندگان داخلی را از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرد.

به گزارش خبرنگار شانا، فرخ علیخانی جمعه، ٢٢ آذرماه در آیین گشایش یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز، اظهار کرد: نمایشگاه محلی برای عرضه توانمندی‌هاست و از همه سازندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها درخواست دارم که تمرکز اصلی آنها روی بخش هایتک باشد.

معاون شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه تولید ایمن و پایدار از جمله دستورکارهای اصلی این شرکت است، گفت: همسو با این الزام، باید اهدافمان در سایه یک تعامل دوجانبه میان مسئولان و دست اندرکاران دولتی و سازندگان داخلی محقق شود.

وی در ادامه به طرح بزرگ افزایش و نگهداشت تولید نفت و طرح ملی انتقال نفت خام گوره-جاسک اشاره و اظهار کرد: با توجه به ظرفیت کشور، این دو طرح در تمامی ابعاد از سوی سازندگان داخلی انجام می‎شود که بخش بزرگی از آن سهم شرکت‌های فعال در استان خوزستان است.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری بعدازظهر امروز (جمعه، ۲۲ آذرماه) با حضور غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دیگر مدیران ارشد و فعالان صنایع نفت و گاز فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و ۲۵ آذرماه به کار خود پایان می‌دهد.

 


٠٩:١٣ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده