سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > تولید بیش از 13 میلیارد متر مکعب گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  چاپ        ارسال به دوست

تولید بیش از  13 میلیارد متر مکعب گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق؛ ابوالحسن محمدی
از ابتدای امسال تا کنون در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تحقق یافت

تولید بیش از 13 میلیارد متر مکعب گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

از ابتدای امسال تا کنون 13 میلیارد و 800 میلیون متر مکعب گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تولید شده است.

مهندس سید ابوالحسن محمدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای نیمه اول سال 1399 با ارائه گزارش عملکرد شرکت متبوع خویش به تولید متوسط روزانه 41 میلیون و 550 هزار متر مکعب گاز اشاره کرد و افزود: تاکنون تحقق تولید تکلیفی گاز شرکت معادل 103 درصد است . در این شرکت حداکثر تولید گاز به مرز 65 میلیون و 300 هزار متر مکعب در روز رسیده است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از تزریق یک میلیارد و 449 میلیون متر مکعب گاز به مخزن شوریجه D جهت ذخیره سازی اشاره کرد و اظهار داشت : طی هشت ماه اول امسال یک میلیارد و 449 میلیون متر مکعب گاز تزریق شده و میزان بازتولید برای فصل سرد تاکنون یک میلیارد و 303 میلیون متر مکعب بوده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در جلسه که با حضور مدیر عامل ، مدیران و روسای ستادی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مدیران و روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد ، مهندس محمدی درباره افزایش ظرفیت دو میلیون متر مکعبی این شرکت تصریح کرد : با انجام عملیات ترمیمی و اصلاحی روی تعدادی از چاههای موجود ، حدود دو میلیون متر مکعب به ظرفیت تولید شرکت اضافه شده است.

بر اساس این گزارش ، از اقدامات شاخص شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق طی سال جاری می توان به رکورد نصب تسهیلات سرچاهی در چاه ترش و اتاق فرمان یک حلقه چاه خانگیران طی مدت زمان سه ماه ، توپک رانی هوشمند خطوط انتقال اصلی گاز ، تولید بدون حادثه صنعتی ، انجام ۵۷ هزار نفر ساعت تعمیرات اساسی ،افزایش میزان رضایتمندی شغلی بر مبنای مدیریت تغییر ،مشارکت در تکمیل و راه اندازی مرکز جمع آوری شوریجه D ، ارائه برنامه و نظارت بر انجام عملیات ایمن سازی دو حلقه چاه خانگیران و گنبدلی برای عملیات تعویض تاج بدون حضور دکل حفاری و ساخت لوله بدون درز 16 اینچ گاز ترش برای اولین بار در ایران با مشارکت یک شرکت داخلی اشاره کرد .

این گزارش می افزاید ، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق یکی از شرکتهای تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به شمار می رود که حوزه فعالیت آن در استان‌ خراسان رضوي با مركزيت ستاد در شهر مقدس مشهد و توليد گاز از ميدانهای خانگيران و گنبدلي است.

 

 


٠٩:٠٧ - سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٦٣٦    /    تعداد نمایش : ١٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده