سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار > سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی وزارت نفت منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی وزارت نفت منصوب شد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در حکمی، علی غرایاق زندی را به سرپرستی اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی این معاونت منصوب کرد.

به گزارش شانا، در حکم انتصاب فرزین مینو خطاب به غرایاق زندی آمده است: «با عنایت به تخصص، تجربیات ارزشمند و توانمندی‌های جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی منصوب می‌شوید.

ساماندهی و چابک‌سازی ساختارهای مجموعه وزارت نفت و شرکت‌های اصلی و تابعه، به‌روزنمایی نظام‌های سازمان‌دهی، طبقه‌بندی و ارزیابی مشاغل صنعت نفت و بهره‌وری با بهره‌گیری از روش‌های نوین مدیریت و مهندسی سیستم‌ها و طراحی و تحلیل شغل و متناسب‌سازی سازمان‌ها و نظام‌ها با توجه به راهبردها و اولویت‌های کلان منابع انسانی وزارت نفت، از جمله وظایف آن اداره کل خواهد بود.

برنامه‌ریزی و اقدام در جهت به‌کارگیری نیروهای شایسته، متخصص، متعهد و جوان و اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم در جهت بهبود کارایی و اثربخشی فرآیندها، نظام‌ها و ساختارهای مجموعه وزارت نفت و شرکت‌های اصلی و تابعه درچارچوب سیاست‌های کلان وزارت نفت از جمله مأموریت‌های جنابعالی است.

امید است در پرتو الطاف الهی شاهد به ثمر رسیدن تلاش‌ها و توفیقات جنابعالی و همکارانتان در انجام وظایف محوله همسو با تحقق اهداف عالیه صنعت نفت باشیم».

 


١٣:٥٧ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٤١٧٨    /    تعداد نمایش : ٩٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده