سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > رئیس روابط عمومی زاگرس جنوبی منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

خورشیدسوار
رئیس روابط عمومی زاگرس جنوبی منصوب شد

طی حکمی از سوی مهندس سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، "محمد مهدی خورشید سوار" به عنوان رئیس جدید روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، در حکم محمدی به محمد مهدی خورشیدسوار آمده است: «با توجه به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در امور فرهنگی از تاریخ صدور این حکم به عنوان رئیس روابط‌عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند و با همکاری و تعامل سازنده با مدیران، رؤسا و همکاران محترم در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

در بخش دیگری از این حکم آمده است: با توجه به نقش کلیدی اداره روابط عمومی، انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب و استفاده از تمام ابزار رسانه ای و فرهنگی اهتمام ویژه نسبت به انجام اهم وظایف زیر انجام پذیرد:

• برنامه ریزی صحیح و اصولی جهت ایجاد ارتباط مؤثر و سازنده بین کارکنان و حوزه مدیریت، رؤسا و سرپرستان شرکت و افکار سنجی، مطالعه و ارزیابی آن در مقاطع زمانی مشخص
• اطلاع رسانی صحیح، دقیق، به موقع و به روز دستاوردها، موفقیت‌ها و موضوعات مهم شرکت به همکاران محترم
• تدوین برنامه لازم برای اجرای مناسبت‌ها و موضوعات مذهبی،ملی، فرهنگی و سازمانی به روش خلاقانه و نوآورانه برای ایجاد شور و نشاط بین کارکنان و خانواده ها
• پیگری امور و ایجاد تعامل با محیط پیرامون ستاد شیراز و مناطق عملیاتی در راستای پیشبرد اهداف شرکت و عمل به مسئولیت های اجتماعی
• سازماندهی فعالیت ها و تعامل با روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
• مستندسازی فعالیت های شرکت با استفاده از تمامی ابزارها و امکانات سمعی و بصری
• ایجاد بستر مناسب جهت مستند سازی فعالیت ها و رویدادهای شرکت

در پایان این حکم همچنین از تلاش های ارزنده "مهندس امیررضا دوران" در زمان تصدی سمت رئیس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تشکر و قدردانی شده است.

محمد مهدی خورشید سوار فارغ التحصیل رشته بهداشت صنعتی است که پیش از این به مدت 13 سال به عنوان کارشناس بهداشت صنعتی و مسئول مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت مشغول به فعالیت بوده است.

وی همچنین از فعالان قرآنی این شرکت است که مدت یک دهه مسئولیت کانون قرآن شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی را بر عهده داشته است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، بزرگترین شرکت بهره‌بردار نفت و گاز تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی پارسیان، آغار و دالان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١٥:٣١ - چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٣٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده