سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩ EN

اخبار > بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند ساکنان مجاور منطقه عملیاتی سرکان و ماله کوه توزیع شد  چاپ        ارسال به دوست

بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند ساکنان مجاور منطقه عملیاتی سرکان و ماله کوه توزیع شد
در آستانه هفته دفاع مقدس ؛

بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند ساکنان مجاور منطقه عملیاتی سرکان و ماله کوه توزیع شد

در دومین مرحله رزمایش همدلی و مواسات و حرکت مومنانه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مشارکت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و همیاری کارکنان اقلام و بسته های معیشتی ،توسط نیروهای خدوم بسیج، بین خانوارهای کمتر برخوردار پنج روستای مجاور منطقه عملیاتی سرکان و ماله کوه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مرحله از کمک های مومنانه ، تعداد 350 بسته معیشتی جهت توزیع خانوارهای نیازمند روستای مجاور سرکان و ماله کوه از مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از شرکتهای تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز در این مرحله اقدام به توزیع 300 بسته معیشتی بین ساکنان مناطق مجاور مناطق عملیاتی این شرکت نمود. همچنین شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نیز هفته آینده فعالیت های خود را در این زمینه آغاز می نماید.

این گزارش می افزاید ، در مرحله نخست کمکهای مومنانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران یک هزار و200 بسته معیشتی به نیازمندان مناطق مجاور تاسیسات این شرکت اختصاص داده است.

 

 

 

 


١٧:٤١ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٧٤    /    تعداد نمایش : ١٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده