سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار > رونمایی ازگزارش پایداری شرکت بهره‌برداری نفت وگازغرب  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی ازگزارش پایداری شرکت بهره‌برداری نفت وگازغرب

با حضورمدیرعامل، هیات مدیره، رؤسا و سرپرستان واحدهای ستادی شرکت بهره‌برداری نفت وگازغرب ازگزارش پایداری شرکت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، در این آئین که صبح چهارشنبه۲۴ دی ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در محل ستاد برگزار شد، مهندس سعید ناصری پور، مدیرعامل این شرکت از تلاش‌های کمیته مسئولیت اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در راستای تدوین و انتشار گزارش پایداری تقدیر کرد.

مهندس ناصری پور، انتشار گزارش پایداری را دستاوردی مهم در حوزه عمل به مسئولیت‌ اجتماعی عنوان و تصریح کرد: تشریح اقدامات انجام شده و ارائه برنامه ها و راهبردهای مدنظر در این زمینه می‌تواند به بهبود شاخص‌های مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه‌های نیروی انسانی،جوامع پیرامون و محیط زیست منجر شود..

وی افزود: انتشار این گزارش پایداری که برای نخستین بار در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب انجام شده است می‌تواند سرآغاز توجه بیش از پیش به امر مهم مسئولیت اجتماعی و نقش و تاثیر بی بدیل آن در پیشبرد اهداف متعالی و تحقق چشم انداز و مأموریت و اهداف این شرکت در راستای csr باشد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب از شرکت‌های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و تولیدکننده نفت و گاز در استان های غرب کشور می باشد.

 


٠٨:١١ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٤١٧٠    /    تعداد نمایش : ٣٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده