سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠ EN

اخبار > تکمیل ۷۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان بوشهر  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل ۷۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان بوشهر
در سال ۱۳۹۹ محقق شد

تکمیل ۷۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان بوشهر

به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، ۷۳ پروژه مسئولیت اجتماعی در استان بوشهر در سال ۹۹ تكمیل و تحویل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز، در سال ۱۳۹۹ با اعتباری بالغ بر ۲۲۹ میلیارد ریال، ۷۳ پروژه مسئولیت اجتماعی شامل یک پروژه آموزشی، ۱۶ پروژه ورزشی، ۱۰ پروژه بهداشتی، ۲ پروژه آبرسانی، ۴۲ پروژه طرح هادی و ۲ پروژه خدماتی به دستگاه های بهره بردار تحویل داده است.

پروژه های طرح هادی باعث توسعه كمی و كیفی راه های روستایی و زمینه ساز آبادانی روستاها و بهره مندی روستاییان از خدمات عمرانی نفت می شود؛ همچنین تکمیل پروژه های علوم پزشكی، باعث افزایش متراژ درمانی و ایجاد و توسعه تخت درمانی و بهبود وضع مراكز درمانی و افزایش میزان اشتغال در این حوزه در سطح استان و تكمیل پروژه های آموزشی و ورزشی نیز باعث افزایش سرانه فضاهای آموزشی و ورزشی در سطح استان و بهره مندی شهروندان از پروژه ها و فراهم شدن فرصت اشتغال به واسطه اجرای این پروژه ها می شود.

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق‌رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

 


١٤:٤٣ - جمعه ٦ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٣٠١    /    تعداد نمایش : ٦٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده