سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدرسی علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک مهندسی گاز است  چاپ        ارسال به دوست

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدرسی علاوه بر تحصیلات حوزوی  دارای مدرک مهندسی گاز است
مشاور فرهنگی وزیر نفت درمراسم انتخاب رابط فرهنگی منطقه هشت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدرسی علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک مهندسی گاز است

مشاور فرهنگی وزیر نفت در آیین تودیع و معارفه رابط فرهنگی منطقه هشت حوزوی وزارت نفت که به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد ، در خصوص دکتر مدرسی اظهار داشت: وی علاوه بر اشراف بر حوزه دین و فرهنگ، دارای مدرک مهندسی گاز نیز است و این امر در بهبود شرایط می تواند بسیار مؤثر باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر نفت از شرکت بهره برداری برداری نفت و گاز شرق به عنوان فعال در حوزه فرهنگی و تامین کننده گاز در شمال شرق کشور یاد کرد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت تغییر مدیریت ها و بخشنامه وزارتی در این خصوص اظهار داشت : گردش نخبگان و مدیران یک ضرورت در هر سازمان است .

در بخش فرهنگی نیز انتخاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدرسی در این راستا صورت گرفته است . ضمن اینکه حجت الاسلام و المسلمین قمصری فر در طول مدت تصدی در سمت رابط فرهنگی منطقه هشت دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، با توجه به آشنایی با آداب و فرهنگ این منطقه و همچنین شناخت و تسلط کامل در حوزه دین و دانشگاه، نقشی مؤثر و ساختار ساز ایفا نموده است.

بر اساس این گزارش ، در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین ثقفی رئیس کارگروه علمی و آموزشی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین قمصری فر، ایشان را فردی دارای کارایی بالا توصیف و عنوان کرد: با توجه به تجربیات ایشان در طول تصدی توانستیم دفتر کار ارتباطات حوزوی در منطقه هشت کشوری ایجاد کنیم و این امر کمک بزرگی در جهت ایجاد این دفتر در دیگر مناطق بوده است.

این گزارش می افزاید ، مراسم تودیع و معارفه رابط فرهنگی منطقه هشت دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با حضور دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت و دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، حجت الاسلام و المسلمین عباس ثقفی رئیس ارتباطات حوزوی وزارت نفت و جمعی از مدیران عامل، رؤسای روابط عمومی و دبیران ستاد اقامه نماز شرکت های تابعه وزارت نفت به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مشهد مقدس برگزار شد.

شایان ذکر است ، شركت بهره برداري نفت و گاز شرق يكي از سه شركت تابعه شركت نفت مناطق مركزي ايران است که مسئوليت تامين گاز شش استان شرق و شمال کشور را به عهده دارد .

 


١٥:٣٩ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده