سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠ EN

اخبار > استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اشاعه فرهنگ و مذهب  چاپ        ارسال به دوست

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اشاعه فرهنگ و مذهب
مشاور فرهنگی وزیر نفت اظهار داشت؛

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اشاعه فرهنگ و مذهب

مشاور ارشد فرهنگی و رئيس ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، استفاده صحیح از ظرفیت فضای مجازی و انعطاف پذیری در مسائل فرهنگی را از مهمترین عوامل در اشاعه فرهنگ دینی به ویژه برای نسل جوان دانست.

به گزارش روابط عمومی به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، دکتر احمد مجیدی مشاور ارشد فرهنگی و رئيس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با حضور در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با تاکید بر نقش و جایگاه مناطق عملیاتی در تولید نفت و گاز ، توجه به مسائل فرهنگی و نیازهای معنوی کارکنان این بخش ها را از اولویت های اساسی برشمرد.

وی افزود : ایجاد رضایتمندی، امنیت و تکریم کارکنان دارای کارکرد موثر بوده و در فرایند تولید تاثیر مثبت خود را در پی خواهد داشت.

دکتر مجیدی ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، از این شرکت به عنوان الگویی شایسته در صنعت نفت یاد کرد.

بر اساس این گزارش ، دکتر مجیدی با ابراز خرسندی از فعالیت های فرهنگی و دینی انجام شده در بخش های مختلف صنعت نفت به ویژه در بخش امور روحانیون، ساماندهی این حوزه را یکی از افتخارات بدست آمده در چند سال اخیر برشمرد و اظهار داشت: با حمایت وزیر محترم نفت نظارت و با ساماندهی امور روحانیت در صنعت نفت شاهد تحول در این بخش هستیم.

وی تصریح کرد : حضور روحانیون خوش فکر، خلاق، مسئول، وظیفه شناس و متخصص در امور فرهنگی و دینی نقش بزرگی در پیشبرد اهداف فرهنگی در بین مجموعه کارکنان و خانواده های صنعت نفت خواهد داشت.

مشاور ارشد فرهنگی وزیر نفت همچنین با تاکید بر اهمیت و نقش دین و فرهنگ در تربیت فرزندان تصریح کرد :دین و فرهنگ بخش مهمی از حوزه تربیتی فرزندان را به عهده دارد و موجب هویت بخشی و جهت دهی مناسب به ساختار شخصیتی آنها می شود و نقش خانواده ها در تبیین امر خطیر تربیتی بسیار مهم و حیاتی است.

این گزارش می افزاید ، مجیدی با اشاره به مقوله کار فرهنگی و همسویی آن با جایگاه مدیریت منابع انسانی خاطرنشان کرد : مباحث و مقوله فرهنگ و کار فرهنگی تناسب ذاتی با مجموعه مدیریت منابع انسانی دارد و نخستین بازخورد این همراهی را در تکریم کارکنان و بهره وری آنها در سازمان شاهد هستیم .

 


٠٧:٤٨ - پنج شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٥٦    /    تعداد نمایش : ٩١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده