سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ EN

اخبار > مقاله ISI کارمند زاگرس جنوبی در نشریه بین المللی سیستم ها و مدیریت لجستیک پذیرفته شد  چاپ        ارسال به دوست

مقاله ISI کارمند زاگرس جنوبی در نشریه بین المللی سیستم ها و مدیریت لجستیک پذیرفته شد
مقاله ISI کارمند زاگرس جنوبی در نشریه بین المللی سیستم ها و مدیریت لجستیک پذیرفته شد

مقاله علمی و پژوهشی "سید محمد جواد رجالی" کارمند شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با عنوان "تدارکات الکترونیک، عملکرد زنجیره تامین و ارتباطات بین سازمانی" در نشریه بین المللی سیستم ها و مدیریت لجستیک پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مقاله علمی و پژوهشی"تدارکات الکترونیک، عملکرد زنجیره تامین و ارتباطات بین سازمانی" در نشریه معتبر انگلیسی سیستم ها و مدیریت لجستیک با سطح کیفی Q2 پذیرفته شد.

این پژوهش با هدف بررسی تأثیر تدارکات الکترونیک بر عملکرد زنجیره تأمین با تمرکز بر نقش ارتباطات بین سازمانی در صنعت نفت انجام شده است و نتایج به دست آمده حاکی از تأثیر مثبت خرید الکترونیکی و همچنین سیستم های اطلاعاتی و اعتماد بین سازمانی بر عملکرد زنجیره تامین، است.

با توجه به اهمیت ارتباطات بین سازمانی برای فروشندگان صنعتی، کارشناسان خرید و همچنین بازاریابان صنعتی، این تحقیق چشم انداز استراتژیکی را برای فعالان عرصه تامین کالا در مواجهه با سیستم های خرید الکترونیکی برای بهبود عملکرد زنجیره تأمین فراهم می کند.

سید محمد جواد رجالی، دانش آموخته لیسانس و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و همچنین فارغ التحصیل ممتاز دوره دکترای مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه اصفهان و کارشناس ارشد خرید در اداره تدارکات کالا شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است و پیش از این نیز چندین جلد کتاب و مقاله علمی، پژوهشی و آموزشی را در حوزه مدیریت بازاریابی صنعتی منتشر کرده است.

 


٠٨:٥٤ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٠٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده